Курстық шаралар

Курсаралық шаралар

Архив 2017

Архив 2016

Архив 2015

Яндекс.Метрика


Гостевая книга
Сабақтың үздік контенті 2016 жыл. Байқау қорытындысы

Музыка пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/
Қала

Орын

Сарсенгалиева Жаннагуль Ануаркызы

М.Б.Ықсанов атындағы орта жалпы білім беретін мектеп- балабақша кешені

Жәнібек ауданы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Батырова Аспет Утебаевна

М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектебі

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Табылдиева Гулнара Табылдиевна

Талап орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы

Ақжайық ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Кабдрахманова Зауреш

А.Тайманов атындағы №34 мектеп-гимназиясы

Орал қаласы

3 орын

Видео

 

Технология, сызу, бейнелеу өнері пәндері бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/Қала

Орын

Курманбаева Балауса Умбеткалиевна

А.Тайманов атындағы №34 мектеп- гимназиясы

Орал қаласы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Меңдіханқызы Миргүл

Үлкен Шаған жалпы орта білім беретін мектебі

Зеленов ауданы

2 орын

Видео1 Видео2
Видео3

Гумарова Айкерим Аскаровна

К.Мендалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

Казталов ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Утешев Мирбулат Рашидович

Ғали Бегалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

Казталов ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Митанов Азамат Касымович

А.Тайманов атындағы №34 мектеп- гимназиясы

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Утебалиева Гулжанат Жамбыловна

Жас негізгі жалпы білім беретін мектебі

Казталов ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

География пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/Қала

Орын

Кадралиева Айсулу Хабибуллаевна

Ақсай қаласы №3 жалпы орта білім беретін мектебі

Бөрлі ауданы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Рамазанов Жасұлан Болатұлы

Қаратөбе мектеп - гимназиясы

Қаратөбе ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Ханзалиева Айгуль Мурадимовна

Көшім жалпы орта білім беретін мектеп- балабақшасы

Зеленов ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Дуйсенбаева Баян Кумаровна

М.Б.Ықсанов атындағы орта жалпы білім беретін мектеп- балабақша кешені

Жәнібек ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Дюсалиева Диана Ержановна

Байсықов атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

Ақжайық ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Уйсимбаева Шугыла Кузембаевна

М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектебі

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Дене тәрбиесі, алғашқы әскери дайындық пәндері бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/Қала

Орын

Бекмухамбетова Рима Сайлаубаевна

Ақсай қаласы №6 жалпы орта білім беретін мектебі

Бөрлі ауданы

1 орын

Видео1Видео2 Видео3

Танбаев Жаслан Куанышкалиевич

Сәулет мектеп-лицейі

Тасқала ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Биология пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/Қала

Орын

Жұбанова Бакытгүл Тайтенқызы

М.Өтемісұлы  атындағы облыстық сауықтыру мектеп-интернаты

Орал қаласы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Сарсенгалиева Райхан Батыровна

Бөрлі №1 жалпы орта білім беретін мектебі

Бөрлі ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Мусина Кубатал Амангельдиевна

М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектебі

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Орынбаева Эльвира Бисембиевна

М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектебі

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Аманғалиева Асылзада Амандаулетовна

№ 43 орта жалпы білім беретін мектебі

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Бисоков Азамат Сансызбайұлы

М.Өтемісұлы атындағы облыстық сауықтыру мектеп-интернаты

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Химия пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/Қала

Орын

Абитова Жадыра Ерболқызы

Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі

Зеленов ауданы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Кенжегалиева Жангул Садировна

Мичурин жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша

Зеленов ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Кадырбаева Асима Магзомкызы

Абай атындағы мектеп-гимназиясы

Ақжайық ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Бисекова Мерей Абилтаевна

Ғ.Абдуллин атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

Жәнібек ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Лекерова Эльмира Кайратқызы

Махамбет жалпы орта білім беретін мектебі

Зеленов ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Иманбаева Айдана Сериккалиевна

Байсықов атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

Ақжайық ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Тарих, Адам.Қоғам.Құқық пәндері бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/Қала

Орын

Губашева Азима Зиннатовна

М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектебі

Орал қаласы

1 орын

Видео1-2 Видео3

Кабиева Айнаш Амантаевна

Батыс Қазақстан облысының дарынды балаларға арналған қазақ-түрік мамандандырылған мектеп-лицей интернаты

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Нагиева Бакытжан Куспановна

А.Тайманов атындағы №34 мектеп- гимназиясы

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Даркенова Жасмина Меллатовна

Абай атындағы мектеп-гимназиясы

Ақжайық ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3 Видео

Литовкина Лилия Владимировна

№9 орта жалпы білім беретін мектебі

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Шанкишева Альбина Темирхановна

М.Б.Ықсанов атындағы орта жалпы білім беретін мектеп- балабақша кешені

Жәнібек ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Физика пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/Қала

Орын

Акашаева Ляззат Садыковна

Ақсай қаласы №5 жалпы орта білім беретін мектебі

Бөрлі ауданы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Сарбалиев Серик Букембаевич

Л.Қылышев атындағы Шилі жалпы орта білім беретін мектебі

Шыңғырлау ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Шарипова Асем Маликовна

М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектеп

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Актаева Роза Тилегеновна

Госплемстанция жалпы орта білім беретін мектебі

Теректі ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Орыс тілі мен әдебиеті пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/Қала

Орын

Бакытжанова Асем Самиголлаевна

№5 жалпы орта білім беретін мектебі

Орал қаласы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Федулеева Марина Николаевна

№24 жалпы орта білім беретін мектебі

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Алипова Шара Жанаевна

Жаңажол жалпы орта білім беретін мектебі

Казталов ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Айтжанова Алмагуль Рыскалиевна

Қараөзен мектеп-лицейі

Казталов ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Елбаева Лаура Тельмановна

Шаған жалпы орта білім беретін мектебі

Теректі ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Агдаутова Гульсара Аманжоловна

А.Тайманов атындағы №34 мектеп- гимназиясы

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Туребаева Индира Каримовна №42 "Ақниет" гимназиясы Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Өзін-өзі тану пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/Қала

Орын

Маргиева Дина Айтбаевна

Григорьевка жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша кешені

Бөрлі ауданы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Денисова Марина Анатольевна

Бөрлі №1 жалпы орта білім беретін мектебі

Бөрлі ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Сарсенгалиева Гульнур Мадиярқызы

А.Тайманов атындағы №34 мектеп-гимназиясы

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2

Видео3

Хамидоллина Кымбат Нурмагамбетовна

Жалпы білім беретін Талдыбұлақ орта мектеп-балабақша кешені

Сырым ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Адильгереева Гүлжан Сапиевна

Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі

Казталов ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Информатика пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/ Қала

Орын

Мурзагалиева Гульмира Шугаевна

А.Тайманов атындағы №34 мектеп-гимназиясы

Орал қаласы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Мулдашева Айнагуль Алибековна

Ә.Молдағұлова атындағы №38 мектеп-лицейі

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Казбенова Дидар Абиловна

М.Өтемісұлы  атындағы облыстық сауықтыру мектеп-интернаты

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3 Видео4

Тайсойганова Жазира Жалгасовна

№6 жалпы орта білім беретін мектеп

Бөрлі ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Адиева Орынша Бейшбетовна

Достық жалпы орта білім беретін мектебі

Зеленов ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Бастауыш сынып бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/

Қала

Орын

Аксенова Альфия Ринатовна

Батурин  жалпы орта білім беретін мектебі

Зеленов  ауданы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Толеуова Алия Закарьевна

№1 орта жалпы білім беретін мектебі

Жәнібек ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Сагиева Гульайм Айткалиевна

№24  жалпы орта білім беретін мектебі

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Сүндеткалиевна Нуржамал Женисовна

Қаракөл жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы

Қаратөбе ауданы

2 орын

Видео1 Видео2Видео3

Жубанова Жазира Бакытовна

Щапов жалпы орта білім беретін мектебі

Зеленов  ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Утебалиева Гулбарам Макжановна

№46 жалпы орта білім беретін мектебі

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Исимова Гульмира Муханбеткалиевна

Батурин жалпы орта білім беретін мектебі

Зеленов  ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Азаматова Надежда Темирболатовна

Подстепный №1 жалпы орта білім беретін мектебі

Теректі ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Балмулдина Дамира Космонавтовна

Жалпы орта білім беретін Семиглавый Мар мектебі

Тасқала ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Исмакова Алена Наильевна

Магистрал жалпы орта білім беретін мектебі

Теректі ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Базарбаева Ботакуз Казиевна

М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектебі

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Математика пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/ Қала

Орын

Саукенова Алия Садыровна

Жаңажол орта жалпы білім беретін мектебі

Казталов ауданы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Ахметова Жұлдыз Сатыбалдиевна

Қайыңды орта жалпы білім беретін мектебі

Казталов ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Садуахасова Гуляйм  Алексеевна

Достық жалпы орта білім беретін мектебі

Зеленов ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Гиззатова Жемисгуль Искаковна

Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі

Теректі ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Джайлауова Гульмира Есенболатовна

Қызылтал жалпы орта білім беретін мектебі

Бөрлі ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Ержанова Нургул Туремуратовна

Аңқаты жалпы орта білім беретін мектебі

Теректі ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Утегалиева Мария Ерсаиновна

Ақсай қаласы №4 ЖОББМ

Бөрлі ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Кунакбаева Айсауле Пазыловна

Ә.Молдағұлова атындағы №38 мектеп-лицей

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/
қала

Орын

Тамашева Жанна Аманжоловна

№3 ЖОББМ

Орал қаласы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Хамбетова Акжаркын Кайыргалиевна

№30 орта жалпы білім беретін мектебі

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Манкишева Айымжан Мендихановна

«К.Мендалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі»

Казталов ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Абдуайтова Куляш Жолдасовна

Подстепный №1 жалпы орта білім беретін мектебі

Теректі ауданы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Акашаева Зияда Мирасовна

Дарынды балаларға арналаған мамандандырылған №8 облыстық мектебі

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Шәріпқалиева Алла Ержанқызы

М.Өтемісұлы  атындағы облыстық сауықтыру мектеп-интернаты

Орал қаласы

3 орын

Видео

Күлшариева Бибігүл Сағиндыққызы

Сәулет мектеп-лицейі

Тасқала ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Муханбетова Айгуль

А.Тайманов атындағы №34 мектеп- гимназиясы

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Шайхиева Гулжамал Нурмуханбетовна

Макаренко ат. №6  ЖОББМ

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Джумашева Гайша Мутиевна

Дарынды балаларға арналаған мамандандырылған №8 облыстық мектебі

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Урынгалиева Дамела Абаевна

№24 орта жалпы білім беретін мектебі

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Мухамбеткалиева Самал Сабитовна

Қарасу орта жалпы білім беретін мектебі

Казталов ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Андирова Кунсулу Нысановна

Новенький ЖОББМ

Зеленов ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

 

Ағылшын тілі пәні бойынша

Мұғалімнің тегі, аты және әкесінің аты

Мектеп атауы

Аудан/ Қала

Орын

Кусайнова Айнур Кадыргалиевна

Бөрлі №1 жалпы орта білім беретін мектебі

Бөрлі ауданы

1 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Саматаева Гаухар Абдыхаимовна

№44 мектеп-гимназиясы

Орал қаласы

2 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Нурмахова Жулдуз Болатовна

А.Тайманов атындағы №34 мектеп- гимназиясы

Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Нәсиева Тәттігүл Әбидоллақызы

А.Құсайынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі

Бөкей ордасы ауданы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Ишангалиева Акмарал Аленгалиевна №42 "Ақ ниет" гимназиясы Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3

Машжанова Асылзада Ергеновна №44 мектеп-гимназия Орал қаласы

3 орын

Видео1 Видео2 Видео3


Пікір қосу - Добавить комментарий