Курстық шаралар

Курсаралық шаралар

Архив 2018

Архив 2017

Архив 2016

Архив 2015

Яндекс.Метрика


Гостевая книга
Панорамалық сабақтар. Қатысушылар тізімі
Аты-жөні/ФИО Аудан/район Мектеп/Школа Тілі/Язык Пәні/Предмет
1 Абдиров Мерген
Муратович
Бурлинский СОШ №4 каз история
2 Абдолова Динара Мажитовна Жанибекский СОШ им.Г.Караш рус. история
3 Ажгалиев Жараскали Тулегенович Жангалинский Айдарханская СОШ Каз. физкультура
4 Ажғалиева Самал Төлегенқызы Жангалинский Айдарханская СОШ Каз. английский
5 Айтимова Аяжан Гайсеновна Жангалинский СОШ №3 Каз. биология
6 Айткалиева Хатира Курбановна Уральск Круглоозерная СОШ Рус. физика
7 Акишева Айымжан
Қазбекқызы
Жанибекский СОШ им.А.Оразбаевой каз. Нач.
8 Акишева Зауре Исаевна Уральск Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі каз колледж казахский
9 Алдамжарова Кульпан Басбаевна Уральск СОШ №5 Рус. русский язык
10 Алдонгарова Аххатша Нәсиповна Жангалинский СОШ им.С.Мендешова Каз. География
11 Алипова Шара Жанаевна Казталовский Жанажолская СОШ Рус. русский язык
12 Альмуханов Қазбек Қуанышұлы Жангалинский СОШ №3 Каз. казахский
13 Атабаева Гульбаршын Максимовна Уральск Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі каз колледж химия
14 Ахметова Гульфайруз Гайнуллиновна Уральск №46 Каз. Нач. каз.яз.
15 Бажукова Диляфруз Ербулатовна
рус русский язык
16 Батыржан Дамир Зеленов Январцевская СОШ каз английский
17 Бекеева Алма Каиргалиевна Уральск Құрманғазы ат. саз колледж каз колледж
математика
18 Белякова Любовь Васильевна Уральск СОШ №32 рус биология
19 Бергалиева Гульмайра Калимуллиновна Уральск СОШ №41 Каз. химия
20 Бохаева Каламкас Муратовна Теректинский Аксуатская СОШ Рус. химия
21 Буранкулова Жазира Барлыковна Жанакала СОШ им. М.Жунисова Каз. казахский
22 Валеева Ирина Владимировна Теректинский Чапаевская СОШ рус физкультура
23 Валиева Эльмира Тимуровна Казталовский Жанажолская СОШ Каз. химия
24 Валитова Мөлдір Оқасқызы Жангалинский СОШ №3 Каз. Нач.
25 Габбасова Эльмира Гадилгереевна Жанибекский СОШ им.Г.Абдуллин каз. история
26 Гильманова Маншук Сарсенғалиқызы Казталов Балбөбек шағын орталығы каз ДО
27 Гумарова Жумазия Орынгалиевна Бөкейорда А.Кусаинов ат. ЖОББМ рус русский язык
28 Гусманова Светлана Гимранқызы Жәнібек Ғ.Қараш ОЖББМ қаз Нач.  Әдебиет
29 Джамангарина Гульшат Узбековна Бөкейорда Қ.Сағырбаев ЖОББМБ каз математика
30 Дуйсалиева Айымгул
Сериккалиевна
Акжаикский Чапаевская СОШ каз. биология
31 Дюйсенбаева Баян Құмарқызы Жанибекский СОШ имМ.Ихсанова каз. география,
экология
32 Дюсенгалиева Ботакоз
Ермековна
Акжаикский Бударинская СОШ каз математика
33 Егорова Елена Юрьевна Уральск СОШ №32 рус биология
34 Ешмуханова Актоты Ерболатовна Уральск Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі каз колледж экономика
35 Жагипарова Дарига  Хафизовна Зеленовский Асановская СОШ Каз. География
36 Жакиева Сая Нуридиновна Чингирлауский Ащесайская СОШ рус английский
37 Жанабилова Карлыга Зеленовский Мичуринская СОШ детсад каз. физика
38 Жаналиева Ирина Утегалиевна Уральск СОШ №23 Каз. казахский
39 Жаумбаева Гулзар Сайлауовна Зеленовский Новенькая СОШ Каз. химия
40 Жәйлі Гүлзада
Аханғалиқызы
Акжаикский СОШ им.
К.Байсыкова
каз казахский
41 Журалиева Ш.Д. Жангалинский СОШ им.Оракбаева каз. казахский
42 Золотарёва  Татьяна Анатольевна Уральск СОШ №16 рус химия
43 Ибрашева  Гулжамал Нигметовна Акжаиский Харькинская СОШ Каз. Нач.
44 Избасова Саида Айтжановна Жанибекский СОШ им.А.Оразбаевой каз. казахский
45 Ильясов Нұрлыбек Уральск ШГ №42 "Ақниет" каз история
46 Имангазиева Ж.К. Жангалинский СОШ №3 Каз. информатика
47 Имангалиева Бекзат Гилмановна Акжаиский Харькинская СОШ Каз. математика
48 Искакова Айжан Казбековна Жанибекский Тегисшилская СОШ каз. английский
49 Искалиева Д.У Уральск СОШ №1 каз Нач.
50 Кабдешева Жайнагул Зинекеновна Уральск СОШ №26 Каз. казахский
51 Кабыкешова Шынар Габдыгалиевна Зеленовский Рубежинская СОШ-детсад Каз. казахский
52 Кадралиева Жанна Сериковна Уральск Уральский политехнический колледж №4 Рус. колледж история
53 Кадралиева Фариза Сакипкалиевна Таскалинский МКҚК Тасқала колледжі каз колледж английский
54 Какиева Ләззат Өмірқызы Теректинский Чапаевская СОШ Каз. Нач.
55 Калиева Айнагуль Сериковна Жангалинский СОШ №3 Каз. история
56 Калыбаев Ораз Наурызбаевич Акжаикский Махамбетов атындағы                                                   ОЖББМ каз химия
57 Камнева Елена Михайловна Уральск СОШ №17 рус история
58 Капитулин Иван Иванович Бурлинский Ауылшаруашылық колледж каз колледж технология
59 Каукиева Аягуль
Гизатуллиновна
Чингирлауский СОШ им.А.Тихоненко каз химия
60 Кенжеалиева Лолита Талаповна Уральск СОШ №44 каз География
61 Кенжегалиева Жангул Садировна
Зеленовский Мичуринская СОШ каз химия
62 Куанаева Нурганым Сагинбаевна Каратобе Соналинская СОШ каз казахский
63 Куанова Айнаш Зинуллина Жангалинский СОШ №3 Каз. английский
64 Куаншалиева Салтанат
Жардемовна
Жанибекский СОШ им.Т.Жарокова каз. Нач.
65 Кубекова Анар Нагимоллиевна Зеленовский Новенькая СОШ Каз. казахский
66 Кулдашева Маншук Сагиевна Уральск №5 ЖОББМ каз казахский
67 Купашева Жаннат Тулегеновна Уральск Гимназия «Акниет» №42 Каз. казахский
68 Куспанова Бибигуль Кабдыгалиевна Уральск Круглоозерная СОШ Каз. физика
69 Куспанова Кунслу Акжаиский Красноярская СОШ Каз. Нач.
70 Кучканова Валентина Владимировна Уральск Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі рус колледж химия
71 Кушенова Сагида Сисеновна Бурлинский г.Аксай СОШ №4 Рус. Нач.
72 Кушкинбаева Балжан Сейфуллиевна Казталовский Каракольская СОШ каз Нач.  математика
73 Қазиханова Гүлсара  Амангелдіқызы Акжаикский Базартобинская Каз. Нач.
74 Лукбанова Нұргүл Өтегенқызы Бурлинский «Ауылшаруашылық  колледжі» МКҚК  «Будни Аксай» газетінің штаттан тыс тілшісі Каз. колледж казахский
75 Мақсотова Айнұр Мақсотқызы Жангалинский Жангалинская ШГ каз физика
76 Маликова Салтанат  Какимовна Уральск Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі каз колледж әлеуметтік гуманитарлық пән
77 Мамбетова Надежда Амангельдиевна Уральск Орал «Сервис» технологиялық колледжі каз колледж английский
78 Маукешева Менслу Бурангалиевна Зеленовский Мичуринская СОШ рус математика
79 Машгулова Айжан
Калыковна
Уральск №37 ЖОББМ Каз Нач.
80 Маштакова Марина Васильевна Уральск Школа – гимназия вальдорфской ориентации Рус. русский язык
81 Мельниченко Светлана,
Евгеньевна, Борисовская Елена Викторовна
Уральск СОШ №32 рус русский язык
82 Меңдіғалиева Алмагүл
Ерсайнқызы
Казталовский Жанажолская СОШ каз казахский
83 Мырзагереева Айнур
Толегеновна
Уральск СОШ №12 каз физкультура
84 Наринова Назимганым
Мусиновна
Жанибекский СОШ им.Т.Жарокова каз. Нач.
85 Нигметова Маншук Ханзадаевна Акжаикский Мергенская СОШ Каз. Нач.
86 Нурекешова Айгуль Сагидуллиевна
Уральск СОШ №44 каз математика
87 Нурмуханбетова Акбота Уахитовна Уральск СОШ №36 им.М.Ыксанова Каз. казахский
88 Нуртазина Райгуль Темировна Таскалинский СОШ им.Сатбаева каз. английский
89 Обезьянова Ирина Николаевна Уральск СОШ №17 рус английский
90 Подгорнова Светлана Николаевна Уральск СОШ №32 рус Нач. познание мира
91 Полулях Елена Владимировна Уральск ОСШОД №8 рус информатика
92 Потапова Ирина Анатольевна Зеленовский Асанская СОШ Рус. русский язык
93 Рамазанова Динара Бакиткалиевна Жангалинский Жангалинская ШГ Каз. история
94 Сагатова Балкия Дюсенбайқызы Уральск Уральский политехнический колледж №4 Анг. колледж английский
95 Садыхова Менслу Декабровна Жанибекский Тегисшилская СОШ каз. Нач.
96 Саламова Татьяна Уральск СОШ №16 рус история
97 Сапарова Гульмира Мынайдаровна Бокейординский СОШ им.А.Кусайынова Рус. русский язык
98 Сапарова Лиза Қарасаевна Жанибекский СОШ им.Халиуллина каз. Нач.
99 Сапарова Сәуле Қабдықалыққызы Акжаикский Харькинская СОШ Каз. физика
100 Сарсенгалиева Гульшат Канаткалиевна Жангалинский Айдарханская СОШ каз. история
101 Серикова Рада Муратовна Теректинский Аксуатская ОСОШ Рус. физика
102 Сисенғазиева Нүргүл Қапанқызы Жангалинский Каз. биология
103 Султанова Зияш Карамановна Зеленовский Асанская СОШ Рус. физика
104 Сундетова Жайнагул Абылхатақызы Уральск СОШ №36 М.Ыксанова Англ. английский
105 Танатова Е. Акжаикский СОШ Алмалы Англ. физика
106 Тулешева Ляззат Наурызбайқызы Теректинский Аксуатская ОСОШ Рус. физика
107 Туманова Балмира Сундеткалиевна Зеленовский Новеньковская СОШ рус. математика
108 Тылик Марина Николаевна Бурлинский ГККП «Сельскохозяйственный колледж» Рус. колледж история
109 Умбетова Нургуль Сериккалиевна Уральск Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі каз колледж экономика
110 Уразгалиева Гульнара
Сериковна
Бурлинский Бурлинская СОШ рус. география
111 Уразов Ержан Берикович Жанибекский СОШ им.Г.Сарбаева каз. история
112 Утебалиева Гулбарам Магжановна Уральск СОШ №46 Каз. Нач.
113 Утегалиева Гульсара Сериковна Казталов СОШ им.К.Мендалиева Рус. русский язык
114 Фур Олеся Викторовна Уральск СОШ №6 им.А.С.Макаренко Рус. русский язык
115 Хаирлиева Гульнара
Сериковна
Жанибекский СОШ им.Т.Жарокова каз. Нач.
116 Хаируллина Алмагул Орынгалиевна Зеленовский Мичуринская СОШ-детсад Каз. история
117 Хасанова Дарига Аяповна Теректинский СОШ им.И.Алтынсарина Рус. русский язык
118 Хусаинова Айгуль Мендыгереевна Теректинский Федоровская ОСОШ№1 Рус. русский язык
119 Чабан Елена Владимировна Теректинский Чапаевская СОШ Рус. биология
120 Чеботарева Дарья Владимировна Зеленовский Достыкская СОШ Рус. География
121 Шакенова Баян Сибағатқызы Жангалинский СОШ им.М.Жунисова Каз. казахский
122 Шамгонова Жанар Уральск Құрманғазы ат. саз колледж каз колледж химия
123 Бадракова Гульнара Орынгалиевна Акжаикский Алмалы ЖОББМ каз английский
 

Пікір қосу

Комментарий публикуется через пару секунд. После отправки, можете смотреть выше.
Пікір сайтқа сәлден кейін шығады. Жібергеннен кейін жоғарыдан қарауыңызға болады.