Курстық шаралар

Курсаралық шаралар

Архив 2018

Архив 2017

Архив 2016

Архив 2015

Яндекс.Метрика


Гостевая книга
Панорамалық сабақтар. Байқау қорытындысы

Ағылшын тілі
Бастауыш, МдҰ
Дене шынықтыру
Қазақ тілі
Орыс тілі
Тарих
Колледж оқытушылары
Физика, математика, информатика
Химия, биология, география

 

Ағылшын тілі

Т.А.Ә

Қала/аудан

Мектеп

Нәтижесі

1

Жакиева Сая Нуридиновна

Шыңғырлау

Ащесай ЖОББМ

І орын

2

Обезьянова Ирина Николаевна

Орал

№17 ЖОББМ

ІІ орын

3

Нуртазина Райгуль Темировна

Тасқала

Сәтбаев ат. ЖОББМ

ІІІ орын

4

Ажғалиева Самал Төлегенқызы

Жаңақала

Айдархан ЖОББМ

Жаңашыл мұғалім

5

Куанова Айнаш Зинуллина

Жаңақала

№3 ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

6

Искакова Айжан Казбековна

Жәнібек

Тегісшіл ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

7

Батыржан Дамир

Зеленов

Январцев ЖОББМ

-

8

Сундетова Жайнагул Абылхатақызы

Орал

№36 М.Ыксанов ат.ЖОББМ

-

9

Танатова Ендигой Шаяхметовна

Ақжайық

Алмалы ЖОББМ

-

 

Бастауыш сынып, МдҰ

Т.А.Ә

Қала/аудан

Мектеп

Нәтижесі

1

Потапова Ирина Анатольевна

Зеленов

Асан ЖОББМ

І орын

2

Кушенова Сагида Сисеновна

Бөрлі,

Ақсай қаласы

№4 ЖОББМ

ІІ орын

3

Хаирлиева Гульнара
Сериковна

Жәнібек

Т.Жароков ат. ЖОББМ

ІІ орын

4

Нигметова Маншук Ханзадаевна

Ақжайық

Мерген ЖОББМ

ІІІ орын

5

Подгорнова Светлана Николаевна

Орал

№32 ЖОББМ

ІІІ орын

6

Куаншалиева Салтанат
Жардемовна

Жәнібек

Т.Жароков ЖОББМ

ІІІ орын

7

Гусманова Светлана Гимранқызы

Жәнібек

Ғ.Қараш ОЖББМ

Тәжірибелі ұстаз

8

Қазиханова Гүлсара  Амангелдіқызы

Ақжайық

Базартөбе ЖОББМ

Білімді ұстаз

9

Какиева Ләззат Өмірқызы

Теректі

Чапаев ЖОББМ

Жаңашыл ұстаз

10

Валитова Мөлдір Оқасқызы

Жаңақала

№3 ЖОББМ

Шығармашылығы шыңдалған ұстаз

11

Наринова Назимганым
Мусиновна

Жәнібек

Т.Жароков ат.ЖОББМ

Өз ісінің шебері

12

Сапарова Лиза Қарасаевна

Жәнібек

Халиуллин ат.ЖОББМ

Зерттеуші ұстаз

13

Ибрашева  Гулжамал Нигметовна

Ақжайық

Харькин ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

14

Искалиева Д.У.

Ақжайық

№1 ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

15

Ахметова Гульфайруз Гайгуллиновна

Орал

№46 ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

16

Утебалиева Гулбарам Магжановна

Орал

№46 ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

17

Куспанова Кунслу

Ақжайық

Краснояр ЖОББМ

-

18

Машгулова Айжан
Калыковна

Орал

№37 ЖОББМ

-

19

Садыхова Менслу Декабровна

Жәнібек

Тегісшіл ЖОББМ

-

20

Акишева Айымжан
Қазбекқызы

Жәнібек

А.Оразбаева ат. ЖОББМ

-

21

Гильманова Маншук Сарсенғалиқызы

Казталов

Балбөбек шағын орталығы

-

22

Кушкинбаева Балжан Сейфуллиевна

Казталов

Қаракөл ЖОББМ

-

 

Дене шынықтыру

Т.А.Ә.

Қала/аудан

Мектеп

Нәтижесі

1

Валеева Ирина Владимировна

Теректі

Чапаев ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

2

Ажгалиев Жараскали Тулегенович

Жаңақала

Айдархан ЖОББМ

-

3

Мырзагереева Айнур Толегеновна

Орал

№12 ЖОББМ

-

 

Қазақ тілі

Т.А.Ә.

Қала/аудан

Мектеп

Нәтижесі

1

Кулдашева Маншук Сагиевна

Орал

№5 ЖОББМ

І орын

2

Буранкулова Жазира Барлыковна

Жанакала

М.Жунисов ат. ЖОББМ

ІІ орын

3

Кубекова Анар Нагимоллиевна

Зеленов

Новенькая ЖОББМ

ІІ орын

4

Купашева Жаннат Тулегеновна

Орал

№42 «Ақниет» МГ

ІІІ орын

5

Кабыкешова Шынар Габдыгалиевна

Зеленов

Рубежин ЖОББМББ

ІІІ орын

6

Нурмуханбетова Акбота Уахитовна

Орал

№36 М.Ықсанов ат. ЖОББМ

ІІІ орын

7

Кабдешева Жайнагул Зинекеновна

Орал

№26 ЖОББМ

Жаңашыл ұстаз

8

Куанаева Нурганым Сагинбаевна

Қаратөбе

Соналы ЖОББМ

Жаңашыл ұстаз

9

Жаналиева Ирина Утегалиевна

Орал

№23 ЖОББМ

Шығармашылығы шыңдалған ұстаз

10

Избасова Саида Айтжановна

Жәнібек

А.Оразбаева ат. ЖОББМ

Шығармашылығы шыңдалған ұстаз

11

Меңдіғалиева Алмагүл  Ерсайнқызы

Казталов

Жаңажол  ЖОББМ

Шығармашылығы шыңдалған ұстаз

12

Жәйлі Гүлзада Аханғалиқызы

Ақжайық

К.Байсықов ат. ЖОББМ

Тәжірибелі ұстаз

13

Шакенова Баян Сибағатқызы

Жаңақала

М.Жунисов ат. ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

14

Альмуханов Қазбек Қуанышұлы

Жаңақала

№3 ЖОББМ

-

15

Журалиева Ш.Д.

Жаңақала

Орақбаев ат. ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

 

Орыс тілі

Т.А.Ә.

Қала/аудан

Мектеп

Нәтижесі

1

Маштакова Марина Васильевна

Орал

Школа – гимназия вальдорфской ориентации

I орын

2

Фур Олеся Викторовна

Орал

СОШ №6 им.А.С.Макаренко

II орын

3

Мельниченко Светлана Евгеньевна,

Борисовская Елена Викторовна

Орал

СОШ №32

III орын

4

Алипова Шара Жанаевна

Казталов

Жанажолская СОШ

III орын

5

Гумарова Жумазия Орынгалиевна

Бөкейорда

А.Кусаинов ат. ЖОББМ

Учитель-Новатор

6

Хасанова Дарига Аяповна

Теректі

СОШ им.И.Алтынсарина

Учитель-исследователь

7

Хусаинова Айгуль Мендыгереевна

Теректі

Федоровская ОСОШ№1

Учитель-эксперементатор

8

Бажукова Диляфруз
Ербулатовна

Казталов

ОШ. Имени
А.Уразбаевой

Творческий учитель

9

Алдамжарова Кульпан Басбаевна

Орал

СОШ №5

-

10

Утегалиева Гульсара Сериковна

Казталов

СОШ им.К.Мендалиева

-

11

Сапарова Гульмира Мынайдаровна

Бөкейорда

СОШ им.А.Кусайынова

-

 

Тарих

Т.А.Ә.

Қала/аудан

Мектеп

Нәтижесі

1

Абдиров Мерген  Муратович

Бөрлі

№4 ЖОББМ

І орын

2

Рамазанова Динара Бакиткалиевна

Жаңақала

Жаңақала МГ

ІІІ орын

3

Камнева Елена Михайловна

Орал

№17 ЖОББМ

ІІ орын

4

Хаируллина Алмагул Орынгалиевна

Зеленов

Мичурин ЖОББМБ

-

5

Калиева Айнагуль Сериковна

Жаңақала

№3 ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

6

Сарсенгалиева Гульшат Канаткалиевна

Жаңақала

Айдархан ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

7

Габбасова Эльмира Гадилгереевна

Жәнібек

Г.Абдуллин ат. ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

8

Абдолова Динара Мажитовна

Жәнібек

Ғ.Қараш ат. ЖОББМ

-

9

Уразов Ержан Берикович

Жәнібек

Г.Сарбаев ат. ЖОББМ

-

10

Ильясов Нұрлыбек Маликович

Орал

№42 «Ақниет» МГ

Жаңашыл ұстаз

11

Саламова Татьяна Андреевна

Орал

№16 ЖОББМ

-

 

Колледж оқытушылары

Т.А.Ә.

Қала/аудан

Колледж

Нәтижесі

1

Умбетова Нургуль Сериккалиевна

Орал

Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі

І орын

2

Кучканова Валентина Владимировна

Орал

Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі

ІІ орын

3

Акишева Зауре Исаевна

Орал

Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі

ІІ место

4

Мамбетова Надежда Амангельдиевна

Орал

Орал «Сервис» технологиялық колледжі

ІІІ место

5

Тылик Марина Николаевна

Бөрлі

«Ауылшаруашылық  колледжі»

ІІІ место

6

Бекеева Алма Каиргалиевна

Орал

Құрманғазы ат. саз колледж

ІІІ место

7

Ешмуханова Актоты Ерболатовна

Орал

Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі

Жаңашыл оқытушы

8

Кадралиева Жанна Сериковна

Орал

Орал политехникалық колледжі

Тәжірибелі оқытушы

9

Шамгонова Жанар Болатовна

Орал

Құрманғазы ат. саз колледж

Тәжірибелі оқытушы

10

Капитулин Иван Иванович

Бөрлі

Ауылшаруашылық колледж

Тәжірибелі оқытушы

11

Кадралиева Фариза Сакипкалиевна

Тасқала

Тасқала колледжі

Сертификат участника

12

Атабаева Гульбаршын Максимовна

Орал

Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі

Сертификат участника

13

Лукбанова Нұргүл Өтегенқызы

Бөрлі

«Ауылшаруашылық  колледжі»

Сертификат участника

14

Сагатова Балкия Дюсенбайқызы

Орал

Орал политехникалық колледжі

Сертификат участника

15

Маликова Салтанат Какимовна

Орал

Орал газ, мұнай және салалық технологиялар   колледжі

Сертификат участника

 

Физика, математика, информатика

Т.А.Ә.

Қала/аудан

Мектеп

Нәтижесі

1

Полулях Елена Владимировна

Орал

ОСШОД №8

I орын

2

Нурекешова Айгуль Сагидуллиевна

Орал

№44 ЖОББМ

II орын

3

Айткалиева Хатира Курбановна

Орал

Круглоозерная ЖОББМ

II орын

4

Туманова Балмира Сундеткалиевна

Зеленов

Новеньковская ЖОББМ

IIІ орын

5

Маукешева Менслу Бурангалиевна

Зеленов

Мичурин ЖОББМ

III орын

6

Серикова Рада Муратовна,

Тулешева Ляззат Наурызбайқызы

Теректі

Аксуатская ОСОШ

III орын

7

Султанова Зияш Карамановна

Зеленов

Асан ЖОББМ

Экспериментатор ұстаз

8

Имангалиева Бекзат Гилмановна

Ақжайық

Харькин ЖОББМ

Шығармашылығы шыңдалған ұстаз

9

Джамангарина Гульшат Узбековна

Бөкейорда

К.Сагырбаев ЖОББМБ

Өз ісінің шебері

 

10

Мақсотова Айнұр Мақсотқызы

Жаңақала

Жаңақала МГ

зерттеуші ұстаз

 

11

Куспанова Бибигуль Кабдыгалиевна

Орал

Круглоозерная ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

12

Сапарова Сәуле Қабдықалыққызы

Ақжайық

Харькин ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

13

Имангазиева Жулдыз Калиоллиновна

Жаңақала

№3 ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

14

Дюсенгалиева Ботакоз Ермековна

Ақжайық

Бударин ЖОББМ

-

15

Жанабилова Карлыга

Зеленов

Мичурин ЖОББМБ

-

 

Химия, биология, география

Т.А.Ә.

Қала/аудан

Мектеп

Нәтижесі

1

Чеботарева Дарья Владимировна

Зеленов

Достық ЖОББМ

І орын

2

Кенжеалиева Лолита Талаповна

Орал

№44 ЖОББМ

ІІ орын

3

Егорова Елена Юрьевна

Орал

№32 ЖОББМ

ІІ орын

4

Дуйсенбаева Баян Кумаровна

Жәнібек

М.Ықсанов ат. ЖОББМ

ІІІ орын

5

Бергалиева Гульмайра Калимуллиновна

Орал

№41 ЖОББМ

ІІІ орын

6

Каукиева Аягуль Гизатуллиновна

Шыңғырлау

А.Тихоненко ат. ЖОББМ

ІІІ орын

7

Белякова Любовь Васильевна

Орал

№32 ЖОББМ

тәжірибелі ұстаз

8

Бохаева Каламкас Муратовна

Теректі

Ақсуат ЖОББМ

білімді ұстаз

9

Кенжегалиева Жангул Садировна

Зеленов

Мичурин ЖОББМ

шығармашылығы шыңдалған ұстаз

10

Жаумбаева Гулзар Сайлауовна

Зеленов

Новенькая ЖОББМ

өз ісінің шебері

11

Золотарёва  Татьяна Анатольевна

Орал

№16 ЖОББМ

зерттеуші ұстаз

12

Айтимова Аяжан Ғайсенқызы

Жаңақала

№3 ЖОББМ

жаңашыл ұстаз

13

Калыбаев Ораз Наурызбаевич

Ақжайық

Махамбетов ат. ОЖББМ

Қатысушы куәлігі

14

Валиева Эльмира Тимуровна

Казталовй

Жаңажол ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

15

Чабан Елена Владимировна

Теректі

Чапаев ЖОББМ

-

16

Сисенғазиева Нүргүл Қапанқызы

Жаңақала

-

Қатысушы куәлігі

17

Дуйсалиева Айымгул
Сериккалиевна

Ақжайық

Чапаев ЖОББМ

-

18

Жагипарова Дарига  Хафизовна

Зеленов

Асан ЖОББМ

-

19

Алдонгарова Аххатша Нәсиповна

Жаңақала

С.Мендешов ат. ЖОББМ

-

20

Уразгалиева Гульнара
Сериковна

Бөрлі

Бөрлі ЖОББМ

Қатысушы куәлігі