Курстық шаралар

Курсаралық шаралар

Архив 2018

Архив 2017

Архив 2016

Архив 2015

Яндекс.Метрика


Гостевая книга
Сабақтың үздік контенті. Қорытынды. 2019
04.06.2019 09:33

«Өрлеу» БАҰО» АҚ филиалы «Батыс Қазақстан облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институтында» ұйымдастырылған «Сабақтың үздік контенті» облыстық байқауының қорытындысы бойынша байқау материалдарына сараптау жұмыстары жүргізілді және қазылар алқасының шешімімен талапқа сай сабақ контенттерін жариялаймыз.

Төмендегі сілтеме бойынша Қатысушы куәліктеріңізді жүктей аласыз. (толықтырылуда)

Сілтеме

 

Орыс тілі

Аты-жөні

Аудан/қала

Мектеп

Нәтиже

1

Жумабаева Алма Алибековна

Орал қаласы

Ж.Молдагалиев атындағы №2 ЖОББМ

I орын

2

Айтжанова Айнур Каиржановна

Бәйтерек ауданы

Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі

II орын

3

Сисенова Шолпан Сериккалиевна

Орал қаласы

№ 44 МГ

II орын

4

Каримова Надежда Хабибулловна

Казталов ауданы

Ғ.Молдашев атындағы ОЖББМ

III орын

5

Кыдыргожина Лаззат Ескендировна

Қаратөбе ауданы

Қаратөбе МГ

III орын

6

Губашева Аида Шахабаевна

Жаңақала ауданы

М.Жүнісов ат.ЖОББМ

III орын

7

Айтжанова Алмагул Рыскалиевна

Казталов ауданы

Қараөзен мектеп-лицейі

Қатысушы куәлігі

8

Алибекова Клара Хасановна

Бәйтерек ауданы

Белес ЖОББМ-балабақша кешені

Қатысушы куәлігі

9

Амиржанова Асем Ерболовна

Казталов ауданы

Тереңкөл ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

10

Бахашева Гүльдана Мендешовна

Тасқала ауданы

ЖОББ Мереке мектеп бала-бақша кешені

Қатысушы куәлігі

11

Бектыбаева Алия Алипкалиевна

Тасқала ауданы

Шежін ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

12

Губашева Айгул Темирболатовна

Ақжайық ауданы

Г.Махамбетов ат. ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

13

Десяцкова Любовь Николаевна

Бәйтерек ауданы

Кушум ЖОББМ балабақшасы

Қатысушы куәлігі

14

Дүйсенғалиева Мадина Қайырғалиқызы

Казталов ауданы

Сарқұдық НЖББМ

Қатысушы куәлігі

15

Есенгалиева Насип Тормозиевна

Бәйтерек ауданы

Кушум ЖОББМ балабақшасы

Қатысушы куәлігі

16

Жумашева Мирамгуль Сахиевна

Бәйтерек ауданы

Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі

Қатысушы куәлігі

17

Закирова Эльвира Жаксылыковна

Тасқала ауданы

ЖОББ Амангелді мектеп-балабақша кешені

Қатысушы куәлігі

18

Иманғалиева Камила Жуматаевна

Шыңғырлау ауданы

А.Тихоненко атындағы ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

19

Кадрханова Бакшолпан Каиыржановна

Ақжайық ауданы

Г.Махамбетов ат. ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

20

Муканова Нурслу Куанышкалиевна

Шыңғырлау ауданы

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

Қатысушы куәлігі

21

Сарбаева Роза

Теректі ауданы

Ұзынкөл ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

22

Табылдиева Шынар Насекеновна

Казталов ауданы

Ғали Бегалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

Қатысушы куәлігі

23

Тайкенова Райхан Нагимовна

Шыңғырлау ауданы

Ащысай орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы

Қатысушы куәлігі

24

Тулегенова Айзада Каримовна

Казталов ауданы

Жаңажол орта жалпы білім беретін мектебі

Қатысушы куәлігі

25

Турланова Гулайм Амангалиевна

Шыңғырлау ауданы

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

Қатысушы куәлігі

26

Турымтаева Назгуль Гадильшановна

Шыңғырлау

Шыңғырлау ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

27

Утегалиева Гульмира Кайржановна

Тасқала ауданы

Ыбырай Алтынсарин атынд. ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

28

Утепова Аурика Дулатовна

Теректі ауданы

Ұзынкөл ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

29

Хвалова Любовь Николаевна

Бөрлі ауданы

№4 Ақсай ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

30

Хусаинова Айгуль Мендыгереевна

Теректі ауданы

Федоровка №1 ЖОББМ

Қатысушы куәлігі

 

Математика

1 Акдовлетова  Айгерим Габитовна Бөрлі ауданы «Ақбұлақ мектеп-б/б кешені»
2 Тотанова Анаргуль Бериковна Ақжайық ауданы Абай атындағы мектеп-гимназия
3 Ахметова Самал Бакытжановна Орал қаласы № 44 мектеп-гимназясы
4 Баймурзиева Алия Худайбергановна Бөрлі ауданы Пугачевский комплекс школа-детский сад КГУ
5 Башанова Нұрғаным Булатовна Жаңақала ауданы Карманов жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы
6 Беккалиева Сауле Умиткалиевна Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ
7 Бекмачева Галия Абельжановна Бәйтерек ауданы Больше - Чаганская средняя общеобразовательная школа - детский сад
8 Ескендирова Лунара Бейбитовна Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №4 жалпы орта білім беретін мектебі
9 Жумагалиева Эльмира Садыковна Ақжайық ауданы Байсихов атындағы ОЖББМ 2-орын
10 Ибрашева Кайырлы Саткановна Шыңғырлау ауданы Ащысай орта жалпы  білім беретін мектеп балабақшасы
11 Кажгалиева Гульаим Кайратовна Қаратөбе ауданы Қаратөбе мектеп-гимназиясы
12 Каюбалиева Гулназ Табылдиевна Орал қаласы № 44 мектеп-гимназиясы
13 Кенженова Алла Мусовна Бәйтерек ауданы Достык жалпы орта білім беретін мектебі
14 Кушербаева Регина Темирбековна Бәйтерек ауданы Достык жалпы орта білім беретін мектебі
15 Махмутова Алия Сантаевна Бәйтерек ауданы «Средний общеобразовательный комплекс «школа-детсад» имени Касыма Ахмирова»
16 Махсотова Каршыга Куанышовна Шыңғырлау ауданы Ащысай ОЖББМБ
17 Мырзагалиева Нурбике Жумекеевна Жаңақала ауданы Жангелдин атындағы ЖОББМ
18 Нурмуханбетова Дария Уахитовна Орал қаласы № 44 мектеп-гимназиясы 3-орын
19 Сариева Айслу Жауынбайқызы Бәйтерек ауданы Батуринская СОШ 1-орын
20 Сейпулла Айымгул Кайраткызы Казталов ауданы Қарасу ОЖББМ
21 Тастайбекова Гульбар Салимгереевна Бөрлі ауданы Ақсай қаласы 5 жалпы орта білім беретін мектеп
22 Урынбаева Айнагуль Ибрагимовна Теректі ауданы Ұзынкөл ЖОББМ
23 Урынгалиева Замзагүл Каликайдаровна Шыңғырлау ауданы Қуағаш негізгі  орта білім беретін мектебі 3-орын
24 Хазмуханова Жанар Маратовна Ақжайық ауданы Байсихов атындағы ОЖББМ
25 Хайрошева Гаухар Талапкалиевна Казталов ауданы Қараөзен мектеп-лицейі
26 Хайруллина Жанар Ракымгалиевна Казталов ауданы А. Оразбаева ОЖББ мектебі 2-орын
27 Мендигалиева Клара Арыстановна Теректі ауданы Ақсуат ЖОББМ
28 Аккалиева Жадыра Акылбековна
29 Темиргалиева Роза Мерхановна 3-орын

 

География

1 Қасымов Бержан Аянұлы Жаңақала ауданы Пятимар жалпы орта білім беретін мектебі
2 Бисенгалиева Айгуль Кайыржановна Шыңғырлау ауданы Ащысай ОЖББМ 2-орын
3 Битингалеев Азамат Мусиевич Шыңғырлау ауданы Ащысай орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы 3-орын
4 Дюсалиева Диана Ержановна Ақжайық ауданы Байсихов атындағы ОЖББМ 1-орын
5 Ергалиева Нургуль Нурлановна Бәйтерек ауданы Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
6 Есенова Гулсим Сагиндыковна Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ОЖББМ
7 Иргалиева Светлана Мидхатовна Тасқала ауданы Средняя общеобразовательная школа имени С.Жаксыгулова 2-орын
8 Кенжегарина Жумагыз Игильмановна Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №4 жалпы орта білім беретін мектебі 3-орын
9 Кужиева Аида Руслановна Шыңғырлау ауданы Жаңатұрмыс негізгі жалпы білім беретін мектебі
10 Курмангалиева Сауле Сагынгалиевна Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ 3-орын
11 Амангереева Айдана Қаражанқызы Шыңғырлау ауданы "Ащысай жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы" КММ
12 Амангалиев Мейрхан Темиржанулы Жаңақала ауданы Жаңақала жалпы орта білім беретін мектебі
13 Мурзакулова Асел Есентаевна Жаңақала ауданы Айдархан жалпы орта білім беретін мектебі
14 Нуфтенова Карлыгаш Сагингалиевна Тасқала ауданы ЖОББ Амангелді мектеп-балабақша кешені
15 Русских Татьяна Аркадьевна Бәйтерек ауданы Ульянов ЖОББМ
16 Серикбаева Аида Данабековна Бәйтерек ауданы Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
17 Сундеткалиева Лаура Жакиповна Казталов ауданы Талдыапан ожббм
18 Темірболатова Райхан Нұрланқызы Казталов ауданы Көктерек ЖОББМ
19 Ханзалиева Айгуль Мурадимовна Бәйтерек ауданы КГУ Кушумская СОКШ-детсад
20 Чеботарева Дарья Владимировна Бәйтерек ауданы Средняя общеобразовательная школа Достык

 

Химия

Аты жөні Аудан Мектеп
1 Баймуханова Гулназ Маратовна Бәйтерек ауданы «Новеньская средняя общеобразовательная школа
2 Байсбаева Роза Закировна Бәйтерек ауданы КГУ Кушумская СОКШ-детсад
3 Бисекова Мерей Абилтаевна Жәнібек ауданы "Ғ.Абдуллин атындағы орта жалпы білім беретін мектебі"
4 Битингалеева Динара Айтжановна Шыңғырлау ауданы Ащысай орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы
5 Даулеткалиева Раушан Амантаевна Казталов ауданы Ақпәтер ОЖББМ
6 Елемесова Акерке Бәйтерек ауданы Көшім ЖОББМБК КММ
7 Есенғалиева Әсел Мәлікқызы Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ
8 Жанаева Азиза Батыровна Бөрлі ауданы «Бөрлі жалпы орта білім беретін мектебі»
9 Мауляшева Рамзия Равхатовна Бәйтерек ауданы Батурин ЖОББМ ІІІ-орын
10 Сагиндыкова Канслу Сериковна Шыңғырлау ауданы Л. Қылышев атындағы ОЖББМ ІІІ-орын
11 Суйналиева Айнур Курмангазиевна Тасқала ауданы ЖОББ Амангелді МБК
12 Айтмуканова Нургул Куанышевна Ақжайық ауданы №1ОЖББМ ІІІ-орын
13 Ахметкалиева Жаннара Ермуратовна Ақжайық ауданы Абай атындағы мектеп-гимназия ІІ-орын
14 Батырова Жанар Сакеновна Жаңақала ауданы Пятимар жалпы орта білім беретін мектебі
15 Гумарова Жемис Муратовна Тасқала ауданы "Сәулет" мектеп-лицейі І-орын
16 Джумагалиева Толкын Кумаргалиевна Жаңақала ауданы Карманов жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы
17 Мукатаева Лиза Сансызбаевна Орал қаласы №41  жаратылыстану -  математика бағытындағы мектеп -  лицейі ІІ-орын
18 Мухамбетова Назипа Муратхановна Казталов ауданы Қараөзен мектеп-лицейі

 

Тарих. Адам. Қоғам. Құқық

Аты жөні Аудан Мектеп
1 Мулдагалиева Кадиша Сейлхановна Шыңғырлау ауданы Лұқпан Қылышев атындағы ОЖББ мектебі
2 Муханбеталиев Нуржан Надилшиевич Сырым ауданы ЖББ М.Қаналиев атындағы Алғабас орта мектеп-балабақша кешені
3 Муштанов Кайырлы Ержанович Казталов ауданы М.Жүнісов атындағы НЖББМ
4 Мырзағали Гүлмира Максимқызы Ақжайық ауданы Абай атындағы мектеп-гимназия
5 Оңғарбаева Мадина Садырбайқызы Казталов ауданы Көктерек ЖОББМ
6 Розорвина Наталья Александровна Бәйтерек ауданы Ульяновская ОСШ
7 Рыскалиева Жангул Канаткалиевна Жаңақала ауданы Е.Ш.Орақбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
8 Сүлейменова Әсемгүл Набиоллақызы Казталов ауданы Қараөзен мектеп-лицейі
9 Таскалиев Муратбек Канапиевич Бөрлі ауданы Григорьев жалпы орта білім беретін мектебі
10 Турмухашева Айзада Асхатқызы Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ
11 Утебаева Айдана Сержановна Бәйтерек ауданы Көшім ЖОББМБК
12 Утегалиева Асел Бактыгалиевна Казталов ауданы Қарасу ОЖББМ 3 орын
13 Чунгульбаева Улжан Сагитовна Бөрлі ауданы Ақсай қаласының № 1 мектеп-балабақша кешені
14 Арыстанов Кайыржан Габденович Сырым ауданы «Жалпы білім беретін Аралтөбе орта мектебі»
15 Сапашева Эльмира Ибрагимовна Шыңғырлау ауданы Сош имени Л.Клышева 3 орын
16 Гайнединова Гулдана  Кенжебековна Бәйтерек ауданы Көшім ЖОББМБК
17 Губайдуллина Ақгүл Құрманғалиқызы Сырым ауданы Қаналиев ЖОББМ
18 Ғұбайдуллин Асқар Сағынғалиұлы Жаңақала ауданы Айдархан жалпы орта білім беретін мектебі
19 Даркенова Жасмина Меллатовна Ақжайық ауданы Абай атындағы мектеп-гимназия
20 Дүйсенбаев Ерболат Ұзақбайұлы Казталов ауданы Сарқұдық НЖББМ
21 Дюсенов Кайрат Абаевич Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №4 ЖОББМ 1 орын
22 Жаксыгалиева Альфия Жасулановна Бөрлі ауданы Ақсай қаласының № 4 ЖОББМ 2 орын
23 Жумагазиева Айнара Жолдыбаевна Бәйтерек ауданы «Новеньская средняя»
24 Ихсанов Адилет Махамбетович Бөрлі ауданы «Бөрлі жалпы орта білім беретін мектебі»
25 Қуанышқалиева Камшат Берікқызы Казталов ауданы Қарасу ОЖББМ
26 Дакешева Акзила Батыргалиевна Бәйтерек ауданы Қ.Аманжолов атындағы ЖОББМ 2 орын
27 Дишенова Ұлдай Захаровна Жәнібек ауданы Тегісшіл ЖББН мектебі
28 Жарылғасов Серік Қадырғалиұлы Казталов ауданы Қараөзен мектеп-лицейі
29 Сабирова Кулян Кабесовна Бөкей ордасы ауданы Жәңгір хан атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
30 Танатова Венера Сериковна Бөкей ордасы ауданы Ш.Жексенбаев атындағы жоббм
31 Тулеушева Гульбаршин Сергалиевна Шыңғырлау ауданы "Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі" КММ 3 орын
32 Хайруллин Асхат Салаватович Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ
33 Шайхиева Гулайман Тастаевна Бөрлі ауданы Успен мектеп-балабақша кешені
34 Шаяхметова Баян Даулеткереевна Жаңақала ауданы Карманов жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы
35 Утегенова Дина Ерболатовна

 

Бастауыш

Фамилиясы,аты-жөні

Пәні

мектебі

орын

1

Кушнарь Олеся Александровна

жаратылыстану

Школа-сад им.К.Ахмирова

І орын

2

Игильманова Жанар Рахметуллиевна

жаратылыстану

Бөрлі ауданы

№5 ЖОББМ

ІІ орын

3

Тулепова  Гульмира Набиоллиевна

математика

Жаңақала жалпы орта білім беретін мектебі

ІІ орын

4

Ильясова Гулбаршын Шарафудиновна

математика

Жаңақала жалпы орта білім беретін мектебі

ІІ орын

5

Кукенова Венера Мақсотқызы

жаратылыстану

№44 МГ

ІІ орын

6

Измагамбетова  Зухра Амангелдиновна

Сауат ашу

Пятимар ЖОББМ

ІІ орын

7

Кабиева Нагима Рашидовна

жаратылыстану

ІІ орын

8

Бисенова Айгуль Тлегеновна

жаратылыстану

Байтерек ауданы

Достық ЖОББМ

ІІІорын

9

Болдырева Елена Александровна

Әдебиеттік оқу

Школа-сад им.К.Ахмирова

ІІІорын

10

Алиева Ардақ Жусуповна

Сауат ашу

Үлкен Шаған жалпы орта білім беретін мектебі

ІІІорын

11

Жұбанова  Балсұлу Тайтенқызы

Сауат ашу

Қаракөл жалпы орта білім беретін мектеп балабақша кешені

ІІІорын

12

Просвирова Татьяна Николаевна

жаратылыстану

Бөрлі ауданы

№4 ЖОББМ

ІІІорын

13

Феодрова Ирина Анатольевна

дүниетану

Бөрлі ЖОББМ

ІІІорын

Қалған қатысушыларға Куәлік беріледі. Сілтеме

 

Ағылшын

Аты-жөні Аудан Мектеп
1 Ажгалиева Самал Тулегеновна Жаңақала ауданы Айдархан жалпы орта білім беретін мектебі
2 Айсагулова Нурслу Курмангалиевна Бөрлі ауданы Ақсай қаласының #7жалпы орта білім беретін мектебі 3 орын
3 Алипова Гүлмаржан Арманқызы Ақжайық ауданы Абай атындағы мектеп-гимназия
4 Бакытова Ақгул Қобыландықызы Қаратөбе ауданы Аққозы ЖОББМ 3 орын
5 Батыржан Дамир Бәйтерек ауданы Январцев ЖОББМ
6 Бисманова Дидарай Маратовна Шыңғырлау ауданы Қуағаш негізгі орта білім беретін мектебі
7 Болашакова Асель Болашаковна Жаңақала ауданы Карманов жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы 3 орын
8 Брекеева Асель Сабитовна Теректі ауданы Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі
9 Амангереева Гульайна Елтаевна Шыңғырлау ауданы Ащысай ОЖББМБ 3 орын
10 Гумарова Асия Есболатовна Бәйтерек ауданы Больше-Чаганская СОШД
11 Гумарова Наталья Николаевна Бәйтерек ауданы Больше - Чаганская средняя общеобразовательная школа - детский сад 2 орын
12 Гусманова Раушан Сагидуллиновна Жаңақала ауданы Карманов жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы
13 Джуламанова Мерует Сериковна Орал қаласы Дарынды балаларға арналған мамандандырылған С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық қазақ мектеп-интернат кешені 2 орын
14 Джумашева Жулдыз Сагитовна Теректі ауданы Ұзынкөл ЖОББМ
15 Дюсенбаева Ляззат Серикбаевна Орал қаласы №44 мектеп-гимназиясы 1 орын
16 Егингалиева Арайгул Жубаниязовна Бәйтерек ауданы Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
17 Жұбашева Қамажай Серікқызы Сырым ауданы ЖББ М.Қаналиев атындағы Алғабас орта мектеп-балабақша кешені
18 Казманова Асель Булатовна Бөрлі ауданы общеобразовательная школа №4 г Аксая
19 Кайржанова Гульнар Кумаргалиевна Жаңақала ауданы Пятимар жалпы орта білім беретін мектебі
20 Кенжегалиева  Сулу  Жусуповна Казталов ауданы Алма Оразбаева атындағы жалпы орта білім беретін мектебі
21 Койшина Әдемі Манарбекқызы Казталов ауданы Қараөзен мектеп-лицейі
22 Құсайын Асем Ерсайынқызы Орал қаласы №44 мектеп - гимназия
23 Қален Алуа Меңдібекқызы Бәйтерек ауданы Көшім ЖОББМБК КММ
24 Лепесова Нургуль Куанышевна Жаңақала ауданы М.Жүніов атындағы ЖОББМ
25 Машжанова Асылзада Ергеновна Орал қаласы № 47 ЖОББМ
26 Мукантаева Куляйм Нұралықызы Казталов ауданы Қарасу ОЖББМ
27 Мулдашева Айнагуль Едресовна Тасқала ауданы "Сәулет" МЛ
28 Мусина Динара Орал қаласы Сош №4
29 Мусирепова Айнаш Ерболатовна Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ
30 Наурзова Фарида Кожасовна Бәйтерек ауданы СОКШ-детсад Белес
31 Нұржанова Гаухар Ханатқалиқызы Бөрлі ауданы Сош №4
32 Нуркенова Айгерим Тлековна Бәйтерек ауданы Қ.Аманжолов ЖОББМ
33 Нурмахова Жулдуз Болатовна Орал қаласы Дарынды балаларға арналған мамандандырылған С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық қазақ мектеп-интернат кешені
34 Омарғалиева Айымгүл Қуанышқалиқызы Казталов ауданы Қарасу ОЖББМ
35 Омарова Айгуль Нугмановна Орал қаласы №44 мектеп-гимназиясы
36 Рахимгалиева Гульмира Кайдаровна Шыңғырлау ауданы "Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі" КММ
37 Сарсекова Самал Гайботоллина Жаңақала ауданы Жаңақала жалпы орта білім беретін мектебі
38 Сарсенгалиева Айгуль Аманжоловна Сырым ауданы Жалпы білім беретін Аралтөбе орта мектебі
39 Стамгазиева Алмагуль Канаткалиевна Бөрлі ауданы «Бөрлі жалпы орта білім беретін мектебі» Коммуналдық мемлекеттік мекеме
40 Сундетова Нургул Сатыбаевна Жаңақала ауданы Жаңақала мектеп-гимназиясы
41 Суржиков Денис Владимирович Теректі ауданы КГУ "Пойменская начальная школа" 3 орын
42 Тасанова Роза Тулеуовна Бәйтерек ауданы "Бәйтерек ауданының білім беру бөлімі Қасым Аманжолов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" 1 орын
43 Темірбек Ақбөбек Мерекеқызы Казталов ауданы Тереңкөл орта жалпы білім беретін мектебі
44 Тулешева Гулжамиля Онгаровна Шыңғырлау ауданы А.Тихоненко Атынжағы ЖОББМ
45 Утегенова Дина Ербулатовна Бөкей ордасы ауданы Жәңгір хан атындағы жалпы орта білім беретін мектеп
46 Хайруллина Зульфия Нұрболатқызы Бәйтерек ауданы Қасым Аманжолов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп 1 орын
47 Нуртазина Айжан Мигатовна
48 Кинжалиева Татьяна Павловна 2 орын

 

Биология

Аты-жөні Аудан Мектеп
1 Айтимова Аяжан Гайсиевна Жаңақала ауданы №3 қазақ ЖОББМ
2 Байжанова Замзагүл Сагындыковна Казталов ауданы Сарқұдық НЖББМ
3 Баймурзилова Аида Максутовна Шыңғырлау ауданы А.Тихоненко Атынжағы ЖОББМ
4 Бекболатова Алия Махсотовна Жаңақала ауданы Жаңақала жалпы орта білім беретін мектебі
5 Джубандыкова Лаззат Туяккалиевна Жаңақала ауданы Пятимар жалпы орта білім беретін мектебі 3 орын
6 Жалиева Айкун Бактыгереевна Казталов ауданы Тереңкөл орта жалпы бб мектебі
7 Жекенова Гаухар Муратовна Жаңақала ауданы М.Жүніов атындағы ЖОББМ
8 Жубанова Жания Муратовна Шыңғырлау ауданы Сегізсай негізгі орта білім беретін мектебі КММ
9 Жумасалықова Қаракөзайым Ахмеджанқызы Жаңақала ауданы №3 қазақ ЖОББМ
10 Закиева Гулдана Умирхановна Орал қаласы № 44 мектеп-гимназия 1 орын
11 Илембаева Айгерим Муратовна Шыңғырлау ауданы Ащысай орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы
12 Искакова Айсулу Аблахатовна Жәнібек ауданы Ғ.Қараш атындағы ЖОББМ 3 орын
13 Кенжебекова Нургуль Муxитовна Шыңғырлау ауданы А.Тихоненко Атынжағы ЖОББМ
14 Койшекенова Альбина Талгатовна Жаңақала ауданы Пятимар жалпы орта білім беретін мектебі
15 Куракова Айнур Абдирахмановна Казталов ауданы Теренкол орта жалпы бiлiм беретiн мектебi
16 Куспанова Баянсулу Куанышкалиевна Орал қаласы КГУ «СОШ №9»
17 Махметова Замира Темирхановна Бөрлі ауданы «Бөрлі жалпы орта білім беретін мектебі» Коммуналдық мемлекеттік мекеме 3 орын
18 Муканова Эльмира Зейнуллиевна Бәйтерек ауданы Көшім ЖОББМБК
19 Мурзашева Мадина Бегалиевна Бөрлі ауданы Успен мектеп-балабақша кешені 2 орын
20 Науханова Дина Бисенбайқызы Казталов ауданы К.Мендалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі
21 Нұрланова Гүлназым Жаңақала ауданы Жаңақала ЖОББМ 2 орын
22 Сарекенова Бибигуль Тилекшиевна Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі
23 Сисенгазиева Нургуль Капановна Жаңақала ауданы Карманов жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы
24 Тулеуова Асел Кантуреевна Бәйтерек ауданы «Средний общеобразовательный комплекс «школа-детсад» имени Касыма Ахмирова»
25 Тулешева Лязат Наурзбаевна Жаңақала ауданы Жаңақала мектеп- гимназия 3 орын
26 Тұқашева Ізгүл Серікқызы Жаңақала ауданы Жаңақала мектеп гимназиясы
27 Халиуллина Айнур Нурлановна Қаратөбе ауданы "Қаратөбе мектеп- гимназиясы"КММ

 

МАД

Аты-жөні Аудан Мектеп
1 Айткалиева Нуржамал Айткалиевна Теректі ауданы "Пойма бастауыш мектебі" КММ
2 Алдиярова Какима Каиргалиевна Бәйтерек ауданы Ульяновская общеобразовательная средняя школа 3 орын
3 Викулина Елена Павловна Бәйтерек ауданы СОКШД им К.Ахмирова 3 орын
4 Гайсина Райгуль Кажагалиевна Бөрлі ауданы Успен мектеп-балабақша кешені
5 Есимбаева Улмекен Сагидулиевна Шыңғырлау ауданы "Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі" КММ
6 Жаймаганбетова Дилара Байбулатовна Бөрлі ауданы Успен мектеп-балабақша кешені
7 Имангалиева Бахыт Тураковна Бөкей ордасы ауданы Ш.Жексенбаев атындағы ЖОББМБК
8 Кенжебекова Нургул Мухитовна Шыңғырлау ауданы А.Тихоненко Атынжағы ЖОББМ
9 Маутова Камажай  Саттаровна Бәйтерек ауданы Средняя общеобразовательная комплекс«школа – детский сад»Махамбет
10 Рахимгалиева Айида Масиновна Жәнібек ауданы «Жалпы білім беретін Х.Халиуллин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11 Сагитова Гулхан Медхатовна Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ
12 Сисалиева Шолпан Зулкарнаевна Теректі ауданы КГУ "Пойменская начальная школа"
13 Таңатова Алтын Амангельдиевна Шыңғырлау ауданы Ащысай ОЖББМБ
14 Тойлыбаева Әйгерім Берікқалиқызы Жаңақала ауданы М.Мирманов атындағы ЖОББМ КММ
15 Турешова Мулкат Бактыгалиевна Казталов ауданы Казталов ЖОББМ
16 Уразалина Марьям Джумобаевна Бәйтерек ауданы Средняя общеобразовательная комплекс школа-детсад Асан 2 орын

 

Орыс тілі

Аты-жөні Аудан Мектеп
1 Айтжанова Айнур Каиржановна Бәйтерек ауданы Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі 2 место
2 Айтжанова Алмагул Рыскалиевна Казталов ауданы Қараөзен мектеп-лицейі
3 Алибекова Клара Хасановна Бәйтерек ауданы Средняя общеобразовательная комплекс школа-детсад Белес
4 Амиржанова Асем Ерболовна Казталов ауданы Теренкул ЖОББМ
5 Бахашева Гүльдана Мендешовна Тасқала ауданы ЖОББ Мереке мектеп бала-бақша кешені
6 Бектыбаева Алия Алипкалиевна Тасқала ауданы Шежін ЖОББМ
7 Губашева Айгул Темирболатовна Ақжайық ауданы ГКУ СОШ имени Г.Махамбетова
8 Губашева Аида Шахабаевна Жаңақала ауданы М.Жүніов атындағы ЖОББМ 3 место
9 Десяцкова Любовь Николаевна Бәйтерек ауданы КГУ Кушумская СОКШ- детсад
10 Дүйсенғалиева Мадина Қайырғалиқызы Казталов ауданы Сарқұдық НЖББМ
11 Есенгалиева Насип Тормозиевна Бәйтерек ауданы КГУ Кушумская СОКШ-детсад
12 Жумабаева Алма Алибековна Орал қаласы Ж.Молдагалиев атындағы№2 ЖОББМ 1 место
13 Жумашева Мирамгуль Сахиевна Бәйтерек ауданы Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі
14 Закирова Эльвира Жаксылыковна Тасқала ауданы ЖОББ Амангелді мектеп-балабақша кешені
15 Иманғалиева Камила Жуматаевна Шыңғырлау ауданы А.Тихоненко Атынжағы ЖОББМ
16 Кадрханова Бакшолпан Каиыржановна Ақжайық ауданы ГКУ СОШ имени Г.Махамбетова
17 Каримова Надежда Хабибулловна Казталов ауданы «Казталов ауданының білім беру бөлімінің Ғ.Молдашев атындағы ОЖББМ» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 3 место
18 Кыдыргожина   Лаззат  Ескендировна Қаратөбе ауданы Каратобинская школа-гимназия 3 место
19 Муканова Нурслу Куанышкалиевна Шыңғырлау ауданы "Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі" КММ
20 Сарбаева Роза Теректі ауданы Ұзынкөл ЖОББМ
21 Сисенова Шолпан Сериккалиевна Орал қаласы школа-гимназия № 44 2 место
22 Табылдиева Шынар Насекеновна Казталов ауданы Гали Бегалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі
23 Тайкенова Райхан Нагимовна Шыңғырлау ауданы "Ащысай орта жалпы білім беретін мектеп -балабақшасы" КММ
24 Тулегенова Айзада Каримовна Казталов ауданы Жаңажол орта жалпы білім беретін мектебі
25 Турланова Гулайм Амангалиевна Шыңғырлау ауданы "Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі" КММ
26 Турымтаева Назгуль Гадильшановна Шыңғырлау Шыңғырлау ЖОББМ
27 Утегалиева Гульмира Кайржановна Тасқала ауданы Ыбырай Алтынсарин атынд. ЖОББМ
28 Утепова Аурика Дулатовна Теректі ауданы Ұзынкөл ЖОББМ
29 Хвалова Любовь Николаевна Бөрлі ауданы КГУ сош №4 г. Аксай
30 Хусаинова Айгуль Мендыгереевна Теректі ауданы Федоровская общая средняя общеобразовательная школа №1

 

Физика

Аты-жөні Аудан Мектеп
1 Ажгалиева Динара Амангельдиевна Бәйтерек ауданы Ульяновская  средняя общеобразовательная школа
2 Акашаева Ляззат Садыковна Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №5 жалпы білім беретін мектебі
3 Алимова Айнагүл Талғатқызы Казталов ауданы Қарасу ОЖББМ 2-орын
4 Батыков Артур Ергазыевич Бәйтерек ауданы Больше-Чаганская СОШД 1-орын
5 Дускарова Саулеш Ондасовна Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №7 жалпы орта білім беретін мектебі 3-орын
6 Ергазиева  Жанылсын  Тасымкуловна Орал қаласы №26 жалпы орта білім беретін мектеп
7 Жардемов Нұрбек Амантайұлы Казталов ауданы Коктерек
8 Жұмабаева Жайнагүл Мұратжанқызы Қаратөбе ауданы "Қаратөбе мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 Иманжанова  Викзат Жайкбаевна Казталов ауданы С.Есетов атындағы ОЖББМ
10 Кожахметова Лаура Мурадовна Жаңақала ауданы Пятимар жалпы орта білім беретін мектебі
11 Қабдығали Жанайым Бекқалиқызы Орал қаласы Ә.Молдағұлова атындағы 38 мектеп-лицейі
12 Қамашева Ләйлім Қадырқызы Бәйтерек ауданы Қасым Ахмиров атындағы орта жалпы білім беретін мектеп -балабақша кешені
13 Мауитова Сымбат Серікқызы Шыңғырлау ауданы Қуағаш Негізгі орта білім беретін мектебі
14 Наурызалиева Қызғалдақ Жаңақала ауданы Жанакала мектеп-гимназиясы
15 Сакипова Райхан Турлановна Орал қаласы 5 жалпы орта білім беретін мектеп КММ
16 Сарбалиев Серик Букембаевич Шыңғырлау ауданы Средняя общеобразовательная школа имени Л.Клышева 2-орын
17 Сейтова Жанар Алибековна Казталов ауданы Қоныс орта жалпы білім беретін мектебі
18 Тасанова Карылгаш Мурадымовна Теректі ауданы Аңқаты жалпы орта білім беретін мектебі
19 Тукпанова Айгуль Губашевна Бәйтерек ауданы Мичуринская средняя общеобразовательная комплекс "школа-детский сад"
20 Утегенов Абылай Төлегенұлы Казталов ауданы Казталов ЖОББМ 3-орын
21 Хайнешова Зауре Халеловна Казталов ауданы Тереңкөл орта жалпы білім беретін мектебі
22 Хайруллина Алия Бакитовна Казталов ауданы Қараөзен мектеп-лицейі 3-орын
23 Шүйнішбаева Нұрби Даниалқызы Казталов ауданы А.Оразбаева ОЖББ мектебі

 

Информатика

Аты-жөні Аудан Мектеп
1 Бопишева Балым Суйнгалиевна Казталов ауданы Тереңкөл орта жалпы білім беретін мектебі
2 Дамирұлы Ринат Казталов ауданы Сатыбалды негізгі жалпы білім беретін мектебі
3 Джумагельдина Гулнар Сембаевна Жаңақала ауданы Жаңақала жалпы орта білім беретін мектебі
4 Доспанова Эльмира Батырбаевна Казталов ауданы Ақпәтер ОЖББМ
5 Ерзақова Самал Есенаманқызы Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №7 жалпы орта білім беретін мектебі
6 Есенбаева Гульнара Тойшибаевна Бөрлі ауданы Григорьев жалпы орта білім беретін мектебі 3-орын
7 Есенова Гулжанат Ихсановна Жаңақала ауданы №3 қазақ ЖОББМ
8 Еслямғали Асемгүл  Нұрланқызы Казталов ауданы Қарасу ОЖББМ
9 Жумашева Нурила Махамбетовна Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №7 жалпы орта білім беретін мектебі
10 Зайнуллина Гулжан Бейсембаевна Казталов ауданы К.Мендалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі
11 Зинешова Гулмира Адилгалиевна Бәйтерек ауданы Шапова ЖОББМ
12 Зулкашева Юлия Александровна Тасқала ауданы Средняя общеобразовательная школа имени С.Жаксыгулова 2-орын
13 Имангазиева Жулдыз Каллиулиновна Жаңақала ауданы №3 қазақ ЖОББМ
14 Имангазиева Карлыгаш Калиоллиновна Жаңақала ауданы Карманов жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы
15 Иртекеева Елена Бәйтерек ауданы Больше - Чаганская средняя общеобразовательная школа - детский сад
16 Кабашева Гульмирам Бактыгереевна Казталов ауданы Брикская обшеобразовательная средняя школа 2-орын
17 Касиетова Гульсара Касиетовна Жаңақала ауданы М.Мирманов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп 3-орын
18 Каюпова Актенге Курмангазиевна Шыңғырлау ауданы "Ащысай орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы" КММ
19 Маужигитова Акрыс Габитовна Ақжайық ауданы №1 ОЖББМ
20 Нигметова Бибинур Толеугалиевна Казталов ауданы Жүнісов нжббм
21 Нсанбаев Саламат Махамбетович Ақжайық ауданы Абай атындағы мектеп-гимназия
22 Рамазанов Арман Муханбеткалиевич Жаңақала ауданы Карманов жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы
23 Рамазанова Гульзия Кайргалиевна Қаратөбе ауданы Қаракөл жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша кешені 3-орын
24 Сармалаева Адеми Коблановна Казталов ауданы Гали Бегалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі
25 Сарсенбаева Кумис Сериккалиевна Жаңақала ауданы Пятимар жалпы орта білім беретін мектебі 3-орын
26 Сисенова Гулим Салимовна Бөрлі ауданы Ақсай қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектеп
27 Табылды Айпара Асқарқызы Шыңғырлау ауданы Сегізсай негізгі орта білім беретін мектебі КММ
28 Тулепова Куралай Армановна Теректі ауданы Подстепный №1 жалпы орта білім беретін мектебі
29 Түгелтаев Айболат Бердіғалиұлы Қаратөбе ауданы "Қаратөбе мектеп - гимназиясы" КММ 2-орын
30 Умирова Айнагуль Мажитовна Бәйтерек ауданы Кушумская СО комплекс школа-детсад 1-орын
31 Уташева Эльмира Имангалиевна Казталов ауданы Талдыапан орта жалпы білім беретін мектеп

 

Дене шынықтыру

Аты-жөні Аудан Мектеп
1 Алдонгаров Ренат Жолдыбайұлы Қаратөбе ауданы Қаратөбе мектеп-гимназиясы КММ
2 Байдукешев Арман Жусыпович Теректі ауданы Ақсуат жалпы орта білім беретін мектебі 3-орын
3 Губайдуллин Абзал Аманжолович Жаңақала ауданы Жаңақала жалпы ора білім беретін мектебі
4 Еслямов Айбар Нурболатович Жаңақала ауданы Карманов ЖОББМ
5 Ислямгалиев Аманжол Рамазанович Тасқала ауданы Амангелді ЖОББМ 1-орын
6 Кадыркулов Бауыржан Сагидуллин Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ
7 Мазитова Алма Гадиловна Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ 2-орын
8 Сарбалин Арман Избасарович Бәйтерек ауданы Ульяновская общеобразовательная средняя школа
9 Төлегенов Тілекжан Жанболатұлы Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ
10 Фофонов Иван Вячеславович Тасқала ауданы Средняя общеобразовательная школа имени С.Жаксыгулова 3-орын
11 Шүрмен Бауыржан Серікұлы Қаратөбе ауданы Қаратөбе мектеп-гимназиясы

 

Бейнелеу өнері. Технология. Сызу

Аты-жөні Аудан Мектеп
1 Арыстанова Айсұлу Жанболатқызы Жаңақала ауданы Жангелдин атындағы ЖОББМ
2 Базарбайұлы Ернур Қаратөбе ауданы "Қаратөбе мектеп-гимназиясы" КММ
3 Бекетова Райгул Бауыржанқызы Бәйтерек ауданы Көшім ЖОББМБК КММ
4 Беркенова Алия Исатаевна Бөрлі ауданы Аксай каласынын 6 ЖОББМ 3-орын
5 Бисенова Айнур Мухитовна Бәйтерек ауданы Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі 3-орын
6 Гумарова Айкерим Аскаровна Казталов ауданы К.Мендалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі
7 Жангирова Нурганша Максотовна Шыңғырлау ауданы Ащысай ОЖББМб
8 Кабиева Женисгул Исатаевна Қаратөбе ауданы Қаратөбе мектеп-гимназиясы КММ 2-орын
9 Каратаев Асет Сагадатович Жәнібек ауданы «Ғ.Абдуллин атындағы ОЖББМ» КММ
10 Кульмағамбетова Нуржамал Тыныштыбаевна Шыңғырлау ауданы Қуағаш Негізгі орта білім беретін мектебі 3-орын
11 Мулдашева Магрипа Муханбетжановна Орал қаласы №44 мектеп- гимназиясы 2-орын
12 Мустафина Динара Сагиновна Бөрлі ауданы Ақсай қаласының № 1 мектеп-балабақша кешені 3-орын
13 Мырзахметов Сагадат Тасжанович Казталов ауданы Көктерек ЖОББМ
14 Семғалиев Өркен Ерболатұлы Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ 1-орын
15 Темірғалиева Асылым Хамитқызы Казталов ауданы Көктерек ЖОББМ
16 Туребаев Арген Маратович Орал қаласы №44 мектеп-гимназиясы

 

Өзін-өзі тану

Аты-жөні Аудан Мектеп
1 Батыргалиева  Гулпан Гилымовна Казталов ауданы Жаңажол орта жалпы білім беретін мектебі
2 Бестаубаева Анара Базарбаевна Теректі ауданы Федоровская общая средняя общеобразовательная школа №1
3 Дүйсекенова Айзада Жәнібек ауданы «Ғ.АБДУЛЛИН АТЫНДАҒЫ ОРТА ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРЕТІН МЕКТЕБІ
4 Ергалиева Тілекші Сексенгалиқызы Теректі ауданы Подстепной №1 ЖОББМ 3 орын
5 Жалелова Лунара Бауыржанқызы Бәйтерек ауданы Махамбет ЖОББМ
6 Жандосова Айжан Жандосқызы Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №4 жалпы білім беретін орта мектебі
7 Жумалиева Данагуль Мулдагалиевна Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ЖОББМ 3 орын
8 Куандыхова Гафура  Бахытовна Жаңақала ауданы Айдархан ЖОББМ
9 Муфтахова Гүлбар Ерболатқызы Жаңақала ауданы М.Жүніов атындағы ЖОББМ 3 орын
10 Нұрмуханова Сандуғаш  Талғатқызы Казталов ауданы Қарасу ОЖББМ
11 Өтешова Гүлнұр Қуандыққызы Жәнібек ауданы «Жалпы білім беретін Ұзынкөл орта мектебі»КММ
12 Сүндетқалиева Рауза Жакыпқызы Казталов ауданы Жүнісов атындағы нжббм
13 Тастайбеков Гульжиян Лескалиевна Бөрлі ауданы «Григорьев жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14 Туленова Татьяна Викторовна Теректі ауданы Подстепной №1 ЖОББМ 2 орын
15 Хайрова Асель Ерлановна Тасқала ауданы Жақсығұлов атындағы ЖОББМ 2 орын

 

Музыка

Аты-жөні Аудан Мектеп
1 Айсиева Айжан Сагитовна Шыңғырлау ауданы "Ащысай орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы" КММ І-орын
2 Абулхайрова Лилия Сергеевна Казталов ауданы Казталов ЖОББМ ІІІ-орын
3 Ахметова Сагира Нурымгалиевна Жаңақала ауданы Сейітқали Меңдешев атындағы ЖОББМ КММ ІІІ-орын
4 Нуримова Айгул Серикбаевна Казталов ауданы Ғ.Молдашев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі ІІІ-орын
5 Тастемирова Улпан Булатовна Жаңақала ауданы Пятимар жалпы орта білім беретін мектебі ІІ-орын


 

Пікірлер 

 
0 #18 Картман 2019-08-05 10:34 "Өрлеу" тек қана алға Дәйексөз жазу
 
 
0 #17 Темиргалиева Роза 2019-07-30 14:20 Математика пәнінен қатысқан куәлігімде фамилиям қате жазылған, енді ІІІ орын алған куәлікке дұрыс жазуларыңызды сұраймын Дәйексөз жазу
 
 
0 #16 Темиргалиева Роза 2019-07-30 14:19 Математика пәнінен қатысқан куәлігімде фамилиям қате жазылған, енді ІІІ орын алған куәлікке дұрыс жазуларыңызды сұраймын Дәйексөз жазу
 
 
0 #15 Д 2019-07-16 09:15 Я больше не буду участвовать в конкурсах Орлеу!! Столько ждать и не получать место!!! Спасибо большое!!! Дәйексөз жазу
 
 
0 #14 Шолпан 2019-07-15 23:05 Бастауыш сынып бойынша қаралып болды ма?
Тізімде неге жоқпын
Дәйексөз жазу
 
 
0 #13 Гулжан 2019-07-15 15:15 Аты-жөнім жоқ екен бастауштар арасында. Сонда материалым қабылданбаған ба? Қатысушы куәлігі де жоқ па Дәйексөз жазу
 
 
0 #12 Венера 2019-07-01 13:19 Сәлеметсіздер ме! Тарих пәні бойынша байқау нәтижесі шықты ма? Қатысушы куәлігінен басқа.Рахмет! Дәйексөз жазу
 
 
0 #11 Венера 2019-07-01 13:17 Сәлеметсіздер ме! Тарих пәні бойынша байқау нәтижесі шықты ма? Қатысушы куәлігінен басқа.Рахмет! Дәйексөз жазу
 
 
0 #10 Венера 2019-07-01 13:17 Сәлеметсіздер ме! Тарих пәні бойынша байқау нәтижесі шықты ма? Қатысушы куәлігінен басқа.Рахмет! Дәйексөз жазу
 
 
0 #9 Райгуль Аткешова 2019-06-20 14:02 20.06.2019жылы «Смарт технологиялар жанартылган билим беру мазмунын мектеп тажирибесине енгизу куралы ретинде» такырыбындагы облыстык гылыми -тажирибелик конференцияга жогары денгейде утымды уйымдастырылган шара болды. «Орлеу»БАУО -нын София Салахиденкызы бастаган ужымга шыгармашылык пен саттилик тилеймин. Дәйексөз жазу
 
 
0 #8 Гульзия 2019-06-20 12:56 Жарау керек негізі Дәйексөз жазу
 
 
0 #7 Гульфайрус 2019-06-11 23:59 Сәлеметсіз бе, сертификат аттестацияға жарайма екен? санала ма? Дәйексөз жазу
 
 
0 #6 Әйгерім 2019-06-11 16:37 Сәлеметсіздер ме
МАД бойынша орындардың нәтижесі қашан шығады екен
Дәйексөз жазу
 
 
0 #5 Azirbay 2019-06-11 12:05 Дәйексөз жазу Гульзия:
Саламатсыздарма ?! Информатика пәні бойынша қорытынды қашан шығады екен? Яғни орындар .

Нәтижесі шықты.Дәйексөз жазу Сугурбаева Индира:
разрешите вопрос? ссылка на сертификаты и сами сертификаты готовы, значит ли это что у этих учителей нет призовых мест? я имею ввиду другие предметы

Итоги будут дополнятся по ходу завершения оценки и соответсвенно будут дипломы.
Дәйексөз жазу
 
 
0 #4 Azirbay 2019-06-11 12:02 Дәйексөз жазу Гульзия:
Саламатсыздарма ?! Информатика пәні бойынша қорытынды қашан шығады екен? Яғни орындар .

Нәтижесі шықты.
Дәйексөз жазу
 
 
0 #3 Гульзия 2019-06-11 08:29 Саламатсыздарма ?! Информатика пәні бойынша қорытынды қашан шығады екен? Яғни орындар . Дәйексөз жазу
 
 
0 #2 Сугурбаева Индира 2019-06-10 20:07 разрешите вопрос? ссылка на сертификаты и сами сертификаты готовы, значит ли это что у этих учителей нет призовых мест? я имею ввиду другие предметы Дәйексөз жазу
 
 
0 #1 Айгерим Акдовлетова 2019-06-07 00:14 Куттыктаймын ариптестер Дәйексөз жазу
 

Пікір қосу

Комментарий публикуется через пару секунд. После отправки, можете смотреть выше.
Пікір сайтқа сәлден кейін шығады. Жібергеннен кейін жоғарыдан қарауыңызға болады.