Course events

Intercourse events

Архив 2020

Архив 2019

Архив 2018

Архив 2017

Архив 2016

Архив 2015

Яндекс.Метрика


Гостевая книга
«Сабақтың үздік контенті» 2017 жыл. Қатысушылар

Бастауыш сынып (Начальные классы)

1

Ажимова Айнагул Коблановна

Казталов

Богатырев орта жалпы білім беретін мектебі

2

Байбаракова Айгул Алибековна

Орал қаласы

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

3

Байменова Данагуль Бектурсыновна

Орал қаласы

№40 орта жалпы білім беретін мектебі

4

Бекебасова Асел Тыныштыбаевна

Теректі

Пойма бастауыш мектебі

5

Бекжанова Гульнара Чапаевна

Зеленов

Ульянов жалпы орта білім беретін мектебі

6

Беккужина Багила Салыковна

Сырым

В.И.Шубин атындағы жалпы білім беретін орта мектебі

7

Беркинбаева Турсынганым Абуевна

Жәнібек

Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі

8

Валиева Айнур Бекболовна

Казталов

Казталовка орта жалпы білім беретін мектебі

9

Геймур Светлана Владимировна

Бөрлі

Березов мектеп-балабақша кешені

10

Губайдуллина Алиса Сурамысовна

Бөкейорда

Қ.Сағырбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша

11

Дуйсенова Анаргуль Жайлхановна

Казталов

Мирон негізгі  жалпы білім беретін мектебі

12

Дүйсен Жібек Болатқызы

Сырым

ЖББ А.Жұмағалиев атындағы Жосалы орта мектеп- балабқша кешені

13

Ерболова Назгуль Ерболовна

Бөрлі

№6 ЖОББМ

14

Ешмухамбетова Динара Жасулановна

Теректі

Пойменская начальная школа

15

Ешниязова Назгүл Жеткербайқызы

Зеленов

Ульянов жалпы орта білім беретін мектебі

16

Жасанова Гулжиһан Жолдасқалиқызы

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

17

Жусупова Гулзада Сембаевна

Шыңғырлау

Л.Қылышев атындағы Шилі ОЖББМ

18

Зейнуллина Жанат Сериковна

Қаратөбе

"Үшағаш негізгі орта мектебі" КММ

19

Ильясова Гулбаршын Шарафудиновна

Жаңақала

№3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі

20

Искалиева Гулмай Нуржановна

Бөрлі

Қарасу мектеп-балабақша кешені

21

Кабыкешова Шынар Габдыгалиевна

Зеленов

Рубежин ЖОББМБ кешені

22

Койшекенова Райгул Аршимовна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

23

Куанышкалиева Лаззат Бактыгалиевна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

24

Кужакова Кулайша Амандаулетовна

Сырым

Көгеріс негізгі мектебі

25

Маулетова Оралгул Баубиденовна

Бөрлі

Қарасу мектеп-балабақша кешені

26

Политыко Марина Владимировна

Бөрлі

Пугачев мектеп-балабақша кешені

27

Раймкулова Риза Базарбаевна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

28

Рахманкулова Бибигуль Жамбуловна

Сырым

Көгеріс негізгі мектебі

29

Самиева Балкенже Онгарбековна

Шыңғырлау

Л.Қылышев атындағы Шилі ОЖББМ

30

Тукенова Алмагул Абаевна

Шыңғырлау

Л.Қылышев атындағы Шилі ОЖББМ

31

Уразалина Маншук Нурбулатовна

Зеленов

Махамбет ЖОББМ

32

Утегенова Гулайым Тулегеновна

Казталов

Казталовка орта жалпы білім беретін мектебі

33

Утешева Гүлсәнім Александровна

Бөрлі

Қарасу мектеп-балабақша кешені

34

Чукалина Галина Владимировна

Орал

Сош №7

35

Шайхиева Гулнафис Максотовна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

36

Мухамбеткалиева Самал Сабитовна

Казталов Қарасу орта жалпы білім беретін мектебі

 

Қазақ тілі мен әдебиеті(Казахский язык и литература)

1

Кисымова Актолкын Галымжановна

Теректі

Теректі аудандық лингвистикалық гимназиясы

2

Кушкарова Нургуль Нурлановна

Орал

№43 ЖОББМ

3

Құбаева Бұлбұл

Бөкейорда

Қ.Сағырбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша

4

Мендигалиева Гулим Сагидуллиевна

Сырым

Көгеріс негізгі мектебі

5

Мусина Гулнур Жумабаевна

Зеленов

Новенький ЖОББМ

6

Мұрат Гүлім Мұратқызы

Теректі

Теректі аудандық лингвистикалық гимназиясы

7

Талпақова Эльвира Асқарқызы

Казталов

Қайыңды ЖОББМ

8

Тасанова Мендигуль Нурайдаровна

Орал

№20 жалпы орта білім беретін мектеп

9

Темирбаева Куралай Хабибуллакызы

Орал

№44 мектеп -гимназиясы

10

Утегенова Набия Тулегеновна

Казталов

Казталовка орта жалпы білім беретін мектебі

11

Утешева Роза Айсаевна

Тасқала

Ыбырай Алтынсарин атындағы ЖОББ мектебі

12

Хамитова Галия Жаксылыковна

Орал

8 дарынды балаларға арналған мамандандырылған облыстық мектеп

 

Орыс тілі мен әдебиеті(Русский язык и литература)

1

Айталипова Гульнара Жамангиреевна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретің мектебі

2

Акбалеева Жазира Сергалиевна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

3

Десяцкова Любовь Николаевна

Зеленов

Көшім ЖОББМ балабақша кешені

4

Ергужиева Айгуль Кусаиновна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

5

Ермухамбетова Аэлита Кенжебаевна

Орал

М.Өтемісұлы атындағы сауықтыру мектеп-интернаты

6

Есенгалиева Насип Тормозиевна

Зеленов

Көшім ЖОББМ балабақша кешені

7

Кужагалиева Салуа Сабитовна

Сырым

Көгеріс негізгі мектебі

8

Рамазанова Айша Аменовна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

9

Сугралиева Гулбаршин Тлеухайровна

Орал

«№43 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

 

Ағылшын тілі(Английский язык)

1

Абдрахманова Ақсәуле Қайырболатқызы

Орал

№36 М.Ықсанов атындағы ЖОББМ

2

Ажгалиева Самал Тулегеновна

Жаңақала

Айдархан жалпы орта білім беретін мектебі

3

Аманова Индира Айбековна

Сырым

Көгеріс негізгі мектебі

4

Батырова Эльмира Каболовна

Казталов

Богатырев ОЖББМ

5

Бердигалиева Гульсара Жылкыбаевна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

6

Жалекенова Гулсауле Кайргалиевна

Сырым

ЖББ Бұлан орта мектеп-балабақша кешені

7

Задорожная Елена Федоровна

Зеленов

Мичурин жалпы орта білім беретін "мектеп-балабақша" кешені КММ

8

Искакова Айжан Казбековна

Жәнібек

Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі

9

Катауова Ботагоз Турсынгалиевна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

10

Кубеева Асем Сериккалиевна

Бөрлі

Қарасу мектеп-балабақша кешені

11

Қайырова Нургуль Жолдыгалиевна

Жаңақала

М.Жүнісов атындағыЖОББМ

12

Қуанышбаева Айгерім Қуанышбайқызы

Зеленов

Ульянов жалпы орта білім беретін мектебі

13

Құсайын Асем Ерсайнқызы

Орал

№44 мектеп-гимназия

14

Мұқантаева Кулайм Нұралықызы

Казталов

Қарасу орта жалпы білім беретін мектебі

15

Сариева Райгул Базаровна

Орал

№19 жалпы орта білім беретін мектеп

16

Ташмуханбетова Жадыра Абдыгалиевна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

17

Тлеккабулова Гулжахан Утегалиевна

Жаңақала

Сейітқали Меңдешев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі

18

Утеева Ильвира Джамиевна

Орал

8 дарынды балаларға арналған мамандандырылған облыстық мектеп

 

Математика

1

Амангалиева Кымбат Кимеденовна

Казталов

Богатырев орта жалпы білім беретін мектебі

2

Дуйсенбаева Арнагул Имангазиевна

Казталов

Карасу ОЖББМ

3

Ахметова Жұлдыз Сатыбалдиевна

Казталов

Қайыңды орта жалпы білім беретін мектебі

4

Аязбаева Кенжекыз Васильевна

Бөрлі

№6 Жалпы орта білім беретін мектебі

5

Байгалиева Молдир Амангелдиевна

Орал

№36 М.Ықсанов атындағы ЖОББМ

6

Гумарова Дана Галиевна

Орал

№36 М.Ықсанов атындағы ЖОББМ

7

Исмагулова Гулнара Саматовна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

8

Кабошева Тогжан Темиржановна

Казталов

Богатырев орта жалпы білім беретін мектебі

9

Кажгереев Нуржан Берикович

Сырым

ЖББ Қызылағаш негізгі мектебі"

10

Қажыкен Айымгүл Қажыкенқызы

Орал

№19 жалпы орта білім беретін мектеп

11

Мергалиева Гульнар Кулятовна

Орал

М.Маметова атындағы №27 физика-математика бағытындағы мектеп-лицей

12

Мусина Елена Альфреднова

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

13

Негметова Ивагул Азиркуловна

Бөрлі

№4 ЖББ орта мектеп

14

Оразғалиева Бұлбұл Жәдігеровна

Казталов

Қайыңды орта жалпы білім беретін мектебі

15

Салыкова Гульнур Аралбаевна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

16

Сейткалиева Гулзира Аскарбековна

Бөрлі

Березов мектеп-балабақша кешені

17

Ташенова Гульнара Узакбаевна

Тасқала

Сош имени Ыбырая Алтынсарина

18

Утегенова Айнур Туреахметовна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

 

Информатика

1

Қойшыбаева Гауһар Нұрмұқанқызы

Орал

№ 47 ЖОББМ

2

Сарбаева Динара Алпысбаевна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

 

Физика

1

Бисенова Гулнур Мухитовна

Зеленов

Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі

2

Гумарова Толкын Булатовна

Зеленов

Махамбет ЖОББМ

3

Мулдагалиева Айгерим Жусуповна

Ақжайық

С.Ошанов атындағы ОЖББМ

4

Нургалиева Орынганым Азербаевна

Зеленов

Зеленов жалпы орта білім беретін мектеп

5

Самиголлиева Кундыз Самиголлиевна

Бөрлі

Қарасу мектеп-балабақша кешені

6

Сарбалиев Серик Букембаевич

Шыңғырлау

Чиликская сош имени Л.Клышева

7

Суюнгалиева Лилия Ербулатовна

Тасқала

Сош  имени Садыка Жаксыгулова

8

Такбергенова Гаухар Амантаевна

Зеленов

Чувашка ЖОБМ

 

Биология

1

Амиргалиева Руслана Жұмажанқызы

Шыңғырлау

Л.Қылышев атындағы Шилі орта жалпы білім беретін мектебі

2

Байбаракова Алия Галиарыстановна

Ақжайық

С.Ошанов атындағы ОЖББМ

3

Избасарова Гульшат Мажитовна

Теректі

Ақсуат жалпы орта білім  беретін мектеп

4

Нсанбаева Венера Сисенбаевна

Казталов

Əбіш негізгі жалпы білім беретін мектебі

5

Таурбаева Гульайым Шеркешбаевна

Бөрлі

№6 ЖОББМ КММ

6

Ташимова Гулшат Абдулгафовна

Орал

№36 М.Ықсанов атындағы ЖОББМ

7

Тукенова Алия Букейхановна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

8

Хадымова Лаззат  Даулетшиевна

Зеленов

Ульянов жалпы орта білім беретін мектебі

 

География

 

 

1

Абілқасымов Қуаныш Өмірзақұлы

Сырым

Жалпы білім беретін Жырақұдық орта мектебі

2

Даулеткереева Дарига Данияловна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

3

Закарина Айша Ракишовна

Жәнібек

Ғұмар Қараш атындағы ЖББОМ

4

Кенжегалиева Райса Еркеновна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

5

Тургунбаева Сания Садыковна

Бөрлі

№6 ЖОББМ КММ

6

Шатунова Бактыгуль Темирхановна

Зеленов

Ульянов жалпы орта білім беретін мектебі

 

Химия

1

Апанасенко Ирина Владимировна

Зеленов

Ульянов жалпы орта білім беретін мектебі

2

Кизагалиева Гулзада Каирболатовна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

3

Мурзагалиева Гулжиян Утебаевна

Сырым

Жалпы білім беретін Жырақұдық орта мектебі

4

Отаров Нурлыбек Хайбуллинович

Казталов

Мирон негізгі жалпы білім беретін мектебі

5

Сейтмагамбетова Гулзада Амиргалиевна

Бөрлі

Қарасу мектеп-балабақша кешені

6

Сидихова Мендигул Мустажаповна

Бөрлі

№6 ЖОББМ КММ

7

Хайбуллина Гульмаржан Шакимовна

Казталов

Богатырев орта жалпы білім беретін мектебі

 

Тарих. Адам.Қоғам.Құқық(История)

1

Альдикенова Сауле Кумаровна

Бөрлі

Пугачевский комплекс школа -детский сад

2

Арыстанов Кайыржан Габденович

Сырым

"Жалпы білім беретін Аралтөбе орта мектебі"

3

Бижанова Гульмира Нагашибаевна

Орал

№ 42 "Ақ ниет" гимназиясы

4

Жұмашева Айдана Нұрланқызы

Казталов

Қарасу орта жалпы білім беретін мектебі

5

Кдыргалиев Азамат Уалиахметович

Сырым

Көгеріс негізгі мектебі

6

Мулдагалиева Бибигул Беибитовна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

7

Муханбетова Сара

Зеленов

Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі

8

Мұрат Гүльшат  Қанатқызы

Бөрлі

Ақсай қаласының №3 ЖОББМ КММ

9

Мырзагалиева Булды Сагындыковна

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

10

Рабаева Жанслу Базарбаевнаабаева

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

11

Сапашева Эльмира Ибрагимовна

Шыңғырлау

Чиликская средняя общеобразовательная школа имени Л.Клышева

12

Супугалиев Есмагзом Жусупович

Сырым

Жалпы білім беретін Жырақұдық орта мектебі

13

Тулеушева Гульбаршын Сергалиевна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

14

Умаров Мырзабек Махмутович

Орал

А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

15 Хайров Алтынбек Химаденович Орал А. Тайманов атындағы №34 мектеп -гимназиясы

 

Өзін-өзі тану(Самопознание)

1

Бабагумарова Анар Габдуловна

Бөрлі

Қарасу мектеп-балабақша кешені

2

Жумалиева Данагуль Мулдагалиевна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

3

Имашева Нұршат Асылбекқызы

Жәнібек

Өтепқали Сахипов атындағы ЖББОМ

4

Мамбеталиева Ырысбике Кинауовна

Жәнібек

Е.Ниетқалиев атындағы ЖББОМ

 

Музыка

1

Муратова Эльмира Амангельдыевна

Жәнібек

Тегісшіл жалпы білім беретін негізгі мектебі

2

Сариева Гулжайнар Нурлыбековна

Жәнібек

Е.Ниетқалиев атындағы  ЖББОМ

3

Усербаева Роза Муратовна

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

 

Дене шынықтыру. Алғашқы әскери дайындық (Физическая культура. Начальная военная подготовка)

1

Айжариков Кайрат Минбаевич

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

2

Акбалеев Тулеген Масабаевич

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

3

Бикитеев  Ильнур Шарифуллович

Шыңғырлау

Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі

4

Молдағалиева Әлия Айтуғанқызы

Бөрлі

№6 ЖОББМ

5

Утешев Самат Уалиевич

Тасқала

ЖОББ Қ.Сәтбаев атындағы мектебі

 

Технология. Бейнелеу өнері. Сызу (Технология. Изобразительное искусство. Черчение)

1

Бисенова Айнур Мухитовна

Зеленов

Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі

2

Джумагалиева Айгуль Жоламановна

Зеленов

Ульянов жалпы орта білім беретін мектебі

3

Курманбаева Балауса Умбеткалиевна

Орал

№44 мектеп-гимназия

4

Султанкубиева Бактыгул Муратовна

Бөрлі

Қарасу мектеп-балабақша кешені

5

Таутекова   Аксамал  Кайргалиевна

Бөрлі

№6 жалпы орта білім беретін мектебі

 

Comments 

 
0 #3 Azirbay Nurbayevich 2019-02-20 14:13 Салематсыз ба!
Хабарласып алып кетуіңізге болады немесе электрондық поштаға саламыз.
Quote
 
 
0 #2 Сейткалиева Гулзира 2019-02-19 14:24 саламатсызба 2017 жылы қатынасқан байқаудың қатысушы сертефикатын жибересиздер ме? Quote
 
 
0 #1 Нсанбева Венера Казт 2017-12-20 17:03 Сәлеметсіз бе? Мен осы конкурсқа қатысып едім, қатысушыларға сертификат беріледі ме? Quote
 

Add comment

Комментарий публикуется через пару секунд. После отправки, можете смотреть выше.
Пікір сайтқа сәлден кейін шығады. Жібергеннен кейін жоғарыдан қарауыңызға болады.